2726
عنوان

دخترم میگه پدربزرگش...

| مشاهده متن کامل بحث + 2006 بازدید | 75 پست

پشت لبش   

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پدرشوهرم بچه جاریمو چنان بوس می کنه صورتش کبود میشه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

دوستان چرا الكي خيال خودتون و استارتر رو راحت ميكنين ؟ 

من نميگم شكاك باشيم به همه عالم و بچه رو محدود كنيم 

موضوع اينه كه بوسيدن لب و بقيه اندام خصوصي كودك توسط شخصي به جز پدر و مادر تجاوز هست . تجاوز فقط چيزي نيست كه توي اخبار ميبينيم ....

خب بابای شمام کار خوبی نمیکنه

😐 لب نمیگیره ک

بوس ارومه دیگ.جلو خودمون هم اینکارو کرده.

حالا با این کبودی کار ندارم.ولی دیگ پدر بزرگ اخه چ کاره نوش داره😕

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706