2726
عنوان

دوستان ميشه ي مشاور و روانشناس خوب معرفي كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام.توی ایران روانشناس مشاور خوب نداریم. همه شون به مراجعه به چشم طعمه نگاه میکنن ببرن و بیارن کلی پول بگیرن.

حیف پول و وقت . که برای مشاور بزاری. بعدا حداقل یه مشکل هم بهت اضافه میشه و هی میگی جرا پول و وقتم و هدر دادم و آخرش هیچی... کلی عصبی میشی.

از اینترنت و کتاب راهنمایی بگیر.

و اون پولی که میخوای بدی روانشناس برو ماساژ ورزش مسافرت خرید رزلب و هر چیزی وه باعث میشه بهتر بشی.

بهترین روانشناس بعد از ۲۰ جلسه میگه مشکلاتت رو بنویس روی کاغذ... محکم باش... و با نوشتن آدم نمیتونه محکم باشه.

گول نخور

اگه خودمونو گول نزنيم وبا خودمون رو راست باشيم راحت ميفهميم مشكل كجاست !!!!!ولى دوست داريم يكى كمكمون كنه !!!!اين خوب نيست دوتا برگه بذار يكى ازطرف اون يكى از طرف خودت بدون پارتى بازى حقيقت بنويس خودت متوجه ميشى تلقصير كيه 😍😍من بعضى وقتا مقصرم چون برميگردم به عقب اين بده😔😔😔😔

2728
اگه خودمونو گول نزنيم وبا خودمون رو راست باشيم راحت ميفهميم مشكل كجاست !!!!!ولى دوست داريم يكى كمكمو ...

واقعا نميدونم مقصر كيه ما قرارمون براي ازدواج ٣٠سالگي بود و ٥سال مونده بهم گفت ديشب فكر كردم يهو دلم لرزيد كه باهم نمونيم يا خسته بشيم منم به جاي اينكه دلداري بدم گفتم جدا بشيم جون عصبي بودم الان باهم حرف نميزنيم سه روزه نميدونم چيكار بكنم