2737
2734
عنوان

کیا از جوونیشون لــــذت میبرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 27 پست
خب من عاشق تنهایی غذا خوردنم.تنها میرم غذا هایی که نخوردم و رستورانایی که نرفتمو میرم کافه هایی که ن ...

افـــــرین افرین خوشم اومد ازت 

منم میخوام خرچیز خوبی و امتحان کنم فقط یه کوچولو استرس و خجالت و...دارم 

دلم میخواد کارای خودمو انجام بدم سرکار بزم بانک تنها برم 

برم کلاس تیراندازی اسب سواری وای دلم خواست

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه جوونی من داره به بدترین نحو ممکن سپری میشه  

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
2731
کلاس رقص و بدن سازی ، دانشگاه میرم  خیلی تو خونه نیستم  دوست دارم یه ساز هم یاد بگیرم ک ف ...

خيلي هم عاليه بايد اول خودتو دوست داشته باشي كه بتوني همسر و فرزندتم دوست داشته باشي به خودت احترام بذاري كه اونام بهت احترام بذارن...

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

کار خاصی نمیکنم

اما بخاطر سن کمم وقتی جایی میرم و خوشگل میکنم

وقتی میبینم تا الان تو زندگیم سعی کردم راه اشتباهی رو نرم و خطایی نداشتم

زندگی آرومی دارم و خانواده  همسر و بچه

خدارو هزاران بار شکر میکنم ک جونم و هنوز خیلییی فرصت دارم واسه زندگی😄

منکه از نوجوونی تا حالا فقط دنبال یه راهیم که چاق شم و ریزش موهام ول بشه،😭فکر کنم تا وقتی پیر بشمو بمیرمم برنامم همین باشه

کلی لباس زیر و لباس بیرونی استفاده نشده که ازم گشادنو خریدم که وقتی چاق شدم بپوشم 😭

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
منکه از نوجوونی تا حالا فقط دنبال یه راهیم که چاق شم و ریزش موهام ول بشه،😭فکر کنم تا وقتی پیر بشمو ...

بهت میگم چطور چاق بشی ولی باید همشو اجرا کنی 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
2738
منم اولا خیلی خجالت میکشیدم ولی بعد ادم خجالتش میریزه.

اره باید ازیه جایی شروع کنم 

خيلي هم عاليه بايد اول خودتو دوست داشته باشي كه بتوني همسر و فرزندتم دوست داشته باشي به خودت احترام ...

قانونش همینه ولی متاسفانه بیشتر خانومای ایرانی بعد ازدواج خودشونو فدا میکنن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
قانونش همینه ولی متاسفانه بیشتر خانومای ایرانی بعد ازدواج خودشونو فدا میکنن 

دقيقا و اين خيلي بده

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
بهت میگم چطور چاق بشی ولی باید همشو اجرا کنی 

بگو بگو چشم😞

من فقط اشتها ندارم

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق