2726
عنوان

میخام برم حموم غسل کنم ولی دستمو خیلی بدبریدم اب نباید بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 22 پست
حالا این یه ذره آب بهش بخوره چیزیش نمیشه غسل جبیره نمیوفته برات، باید غسل معمولی بکنی چون زخمت شدید ...

تو عکس معلوم نیست 

گوشتم کنده شده وافعا

میشه برم غسلمو بکنم بعد دستموببندم به حمومم ادامه بدم؟

میترسم عفونت کنه

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غسل معمولی بکن، اول تمام تنتو که شستی اون قسمت یه آب فوری بگیر که اذیت نشی

باشه عزیزم مرسی ازکمکت

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔
تو عکس معلوم نیست  گوشتم کنده شده وافعا میشه برم غسلمو بکنم بعد دستموببندم به حمومم ادامه بدم ...

والا چی بگم

منم دستم اینجوری بریده تاحالا

ولی خب شاید من صبرم زیاده در برابر درد

اگر من بود غسل معمولی میکردم و بعد یکم به جای زخم پماد میزدم که عفونت نکنه، هرچند عفونت این یه ذره مشکلی ایجاد نمیکنه اگر دیابت و چیزای دیگه نباشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2728
تو عکس معلوم نیست  گوشتم کنده شده وافعا میشه برم غسلمو بکنم بعد دستموببندم به حمومم ادامه بدم ...

آره غسلت و بکن بعد 

غسل جبیره نه غسل معمولی

بعدشم بزار دستت هوا بخوره ببندی احتمال عفونتش بیشتره

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

یه ذره زاج سفید بزن روش 

یعنی معجزه میکنه 

یه دو سه دقیقه روش باشه قشنگ بند میاد

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی