2733
2734
عنوان

حسادت دارم و حسرتو پشیمانی

1350 بازدید | 32 پست

😥

لطفا مواخذم نکنید همه ی ما این حس و داریم مهم اینه که دعا کنیم اون طرف خوشبخت تر شه نه این که آه بکشیم😥

من بیشتر حسرت میخورم 

البته فکر کنم همه ی رشته ریاضیا همینن

ریاضیم تو دبیرستان خیلی خیلی عالی بود رفتم رشته ریاضی ...و یه مهندس شدم مثل ملیون تا مهندس دیگه تو ایران

دوست صمیم که درسامون مثل هم بود رفت تجربی...دکتر داروساز شد..

چرا این قد فرقه بین رشته های ریاضیو تجربی

البته من الان 28سالمه علت اینکه الان یادم افتاده

دختر خالمه امسال پزشکی قبول شد و من واقعا حسرت میخورم خدا شاهده دوسش دارم و خودم خیلی دعاش کردم نتیجه تلاششو ببینه

ولی واقعا عمیقا حسادت می کنم

رشتمو دوس دارم ولی موفقیت واسه یه خانم متاهل و بچه دار و چادری تو رشته های مهندسی ساختمان خیلی خیلی سخته 

در صورتی که پزشکی و معلمی بهترین گزینس

البته فکر کنم این حسو خیلی ها دارن

دیدم اون یکی خالم داره میگه شوهر خالم میگه برم کنکور تجربی شرکت کنم...

چهل سالشه با رتبه ای عالی بهترین دانشگاه ایران مهندسی خونده...وای لامصب یه جایگاه بدی واسه مهندسا وجود داره

چیکار کنم این حسو فراموش کنم خیلیییی ناراحتم

بازم هیچی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش فکرنکن..زندگی همینه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

تجربی هم پزشک شدنش به این راحتیا نیس،،اگه با ده روز درس خوندن بتونی مهندس بشی به اندازه دویست روز در عوضش باید بتونی درس بخونی تا شاید بتونی پزشک بشی،،رشته تجربی خیلی علاقه و پشتکار میخاد قبول شدنش،،الکی خودتو اذیت نکن،،،مهندس شدن خیلی راحت تر از پزشک شدنه

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

خواهر منم تجربی علاقه نداشت . از خون میترسه .امسال دانشگاه علم وصنعت .رشته حمل ونقل سازه های ریلی قبول شد

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

منم یه مهندس شکست خوردم

همیشه شاگرد ممتاز بودم، المپیادی بودم، خنگای کلاسمون دیگه مامایی دانشگاه آزاد خوندن و الان سرکارن، منم بیکار

خیلی ناراحتم برای اون ۸ سال زندگی که شبانه روز سرم توی کتاب بود و هیچ تفریحی نداشتم، حتی مهمونی نمیرفتم، خیلی ناراحتم

چادري باشه ادم نيس؟

میگه مهندسی ساختمان با چادر،یه جورایی با هم جور درنمیاد

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706