2726
عنوان

سقط به علت سندرم دان

1540 بازدید | 47 پست

سلام من اردیبهشت ۹۸ باردار شدم سنم۳۸بعد ازغربالگری ریسکم ۱به ۴۵ بود آمیوسنتز شدم جواب جنین دختر مبتلا به سندرم دان سقط قانونی اجام دادم بعد ازسقط فهمیدم جنبن پسر بوده الان همش ناراحتم میگم مکنه کلا جواب آمیو غلط بوده من الکی بچمو سقط کردم

تعداد رای : 4
نظرسنجی
سندرم دان
4
100%
سندرم دان
0
0%

من جای تو بودم اگه سندرم دان هم داشت سقطش نمیکردم 

یک دختر شجاع، یک مبارز واقعی با تعداد دفعات شکست هاش سنجیده نمی شه، بلکه با تعداد دفعاتی که دوباره شروع می کنه سنجیده می شه . من یک دختر تکواندوکارم و به تکواندوکار بودنم افتخار میکنم 💚

آفرین خوب کاری کردی😊

ازدواجتون فامیلی بوده یا بخاطر سن بالا۱؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من جای تو بودم اگه سندرم دان هم داشت سقطش نمیکردم 

😑😐😶🤐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
😑😐😶🤐

چرا اینجوری شدی 

یک دختر شجاع، یک مبارز واقعی با تعداد دفعات شکست هاش سنجیده نمی شه، بلکه با تعداد دفعاتی که دوباره شروع می کنه سنجیده می شه . من یک دختر تکواندوکارم و به تکواندوکار بودنم افتخار میکنم 💚
وای نه بچه خودش تو جامعه هم اذیت میشه حالا مشکلات دیگش بماند

من یه بچه سندرم دان رو میشناسم اسمش مهیاره  تو لاهیجان زندگی میکنه قهرمان مسابقات شنا باباش براش موسسه کودکان  سندرم دان بازکرده و .... و الان باعث افتخار مادر پدرشع

یکی از فامیل هامون سندروم داره

خیلی خیلی اذیت می‌کنه همه رو و خودش رو

ینی خونشون بودم ی ساعت رفت خونه یکی کل فامیل ی نفس راحت کشیدن

من باشم ترجیحم روی سقطه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706