1421
1389
عنوان

خانوم دکتر اینده

249 بازدید | 27 پست

امسال کنکور تجربی دارم قراره آزمون قلم چی هم شرکت کنم از مهرماه!میشه انگیزمو بیشتر کنید روحیه بالایی دارم !اما به حرفهای مثبت و انگیزشیتوووون نیاز دارم اگه لطف کنید  

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

فقط میدونم تو شبانه روزی بخونی 

تلاش کنی  حتما میتونی

باید هدفت فقط درس باشه 

تامام

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
1436

انشاءالله به هر چی خیر و برکت داره واست برسی

فقط یه حرفی میزنم یادت باشه. هیچ وقت نذاری جو بیمارستان و آدم بداش روت اثر بذاره

میدونم آدم خوب هم هست

ولی یه عده جوجه پزشک دیدم یه رفتارایی دیدم که از اسم پزشکی هم بدم نیاد

بذارید اسطوره ی خوبی باشید که هستید حتما

1444
1396
[QUOTE=105558673]میشه بگی چند شدی؟ من امسال کنکور ندادم اما میگن بی عدالتی شد توی نظام قدیم راسته؟[/ ...

اخه چون نظام جدیدا هم بودن همه میگن رتبه های خوب اکثرن جدید بودن...من به خاطر مردد بودن توی انتخاب نظام هنوز شروع نکردم

میشه بگی چند شدی؟ من امسال کنکور ندادم اما میگن بی عدالتی شد توی نظام قدیم راسته؟

نه عزیزم باور نکن کنکور مسعله ای نیست که بشه با روش تقلب و پارتی و... اینا تاثیری در اصل قضیه اش گذاشته شه

1437