2726
چجوری حل شد؟شمام اصلااااپریود نمیشدین؟

من اقا هستم.همه چی خانومم طبیعی بود.جز‌تخمک که خیلی خیلی کم و اصلا در حد صفر بود.از این دکتر خونگیا بگیرید تا بهترین کلینیک های تهران و کرج رفتیم گفتن فقط تخمک اهدایی.بعد چند ماه بدون دوا دارو بطور طبیعی باردار شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اقا هستم.همه چی خانومم طبیعی بود.جز‌تخمک که خیلی خیلی کم و اصلا در حد صفر بود.از این دکتر خونگیا ...

منظورتون مامای تجربی هستن؟

نمیتونم بهشون اعتمادکنم نمیدونم چرا

2728
نمیدونم چنده.ولی پارسال رفتم آز عالی بودذحیرش

اگه عالیه پس چرا جواب نمیده داروها؟؟ وزنت کم کن ورزش کن ۳ ماه منظم....صبحا عسل و سیاه دونه قبل صبحانه بخور..از روز ۵ پری دمنوش رایانه  و  بومادران بخور تا روز ۲۱ سیکل کنار ورزش منظم  ت میکنه و بدنت تخمک ازاد میکنه

الهم صل علی محمد و ال محمد
منظورتون مامای تجربی هستن؟ نمیتونم بهشون اعتمادکنم نمیدونم چرا

ماما فقط الکی پول میگیرن.بقول یک متخصص میگفت اگه اونها کارشون درست بود و علم شو داشتن خب باید میومدن مطب میزدن .منم اعتمادندارم.

خودم درست کنم؟یا قرصه و داروخونه داره؟

۱ قاشق سیاه دونه رو با دو قاشق عسل قاطی کن صبح ب صبح قبل صبحونه بخور بهترین روشش اینه تو دهنت خوردش کتی تا با اسیاب خورد شه...یکم تلخه ولی با عسل زیاد حس نمیشه خیییلی عالیه برا رشد تخمک .اگ سیاهدونه رو پودر کنی زود خاصیتش از دست میده....

من اقا هستم.همه چی خانومم طبیعی بود.جز‌تخمک که خیلی خیلی کم و اصلا در حد صفر بود.از این دکتر خونگیا ...

احتمالا به صفر نرسیده بود چون صفر برسه که یاعسه  میشدن..با ذخیره کم البته شانس بارداری خیلی کمه خدا براتون نگه داره.

2706