2703
2553
عنوان

بنظرتون من حرف بدی زدم؟

195 بازدید | 11 پست

شوهرم کلا معتقده  من آدم  زبون درازیم 

راسش یخرده هستم ولی من همه حرفام رو از روی زبون درازی نمیزنم ولی شوهرم  همیشه میگه باز زبون درازی کردی و فلان… بعد از اون آدمام هست که باید نازشو بکشی^_^ چون کلا هر بحثی میشه خودم  گند میرنم آخرش به نفع اون تموم میشه خلاصه سرتون رو درد نیارم منم عاری از اشتباه  نیستم مثلا مواردی پیش اومده خواستخ واسم توضیح بده چون یکم زورم میومده فکر کنه نادونم هی گفتم خودم میدونم و اینا 

بعد وقتی که میرم خط پشت گردنش رو درست کنم یکمی طولش میدم چون با حوصله  انجام میدم و میترسم خرابش کنم هر دفعه ام میگه زود باش و نن هی میگم صبر کن میگه اینجوری  کن اونجوری کن 

بعد حالا صبح بهش گفتم خط پشت گردنت خوبه گفت نه  خیلی پایبنه گفتم خب واینمستادی درستش کمنم گفت سه ساعت طولش دادی خوب با سه حرکت میشه انجامش داد تو هی تیکه تیکه میکشی تیغو گفتم منکه آرایشگر نیستم عزیزم...ممکنه خرابش کنم بعد ناراحت شد و گفت از این به بعد میدمش آرایشگر (انقدم لجبازه که میدونم دیگه نمیزاره واسش درست کنم) مگه مامانه من ارایشگره یه عمره داره این کارو انجام میده. بعد دیگه هی بهم گفت خیلی زبون درازی  خیلی زبون درازی...

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

زبون درازی نکن خدا وکیلی!

ولی وقتی الکی بهت گفت زبون درازی، بگو هستم!

اینجوری دیگه روی این حرف تاکید نمیکنه، شاید میدونه شما حساس شدی به این حرف دیگه هی تکرار میکنه

کج کلاه خان یارمه
2714

عزیز دلم هر دوی شما وارد سیکل معیوبی شدید.الان شما برای اثبات خودت حاضر به حرف گوشکردن نیستی و همسرتم میخواد حرف خودشو اثبات کنه.شما بیا و ازین سیکل خارج شو.اولا تو رف تارات تجدید نظر کن.زبون درازی و حاضر جوابی تا موقعی خوبه کا از حالت احترام و منطق خارج نشه و توهین تلقی نشه.و دائمی نباشه.اینجوری نه فقط همسرت بلکه خیلیا دگ حاضر نیستن باهات حرف بزنن چون پیش خودشون میگن الان این حرفو بزنم میخواد اینو بگه اونو بگه و....شما اگر شوهرت حرف اصولی و منطقی میزنه بپذیر و اگ  حرفش منطقی نیست اصلا و ابدا باهاش جدل نکن.چون مردا تو وجودشون لجبازی هست و دوست دارن ثابت کنن حرفشون درسته پس تا اخر هی میخوان ا ون حرفشونو بهت اثبات کنن.راه کار اینه که اصلا و ابدا تو هیچ زمینه ای باهاشون بحث و جدل نکنی.اینجوری میفهمه حرفش زیادم درست نیست.و در واقع مردا دنبال موضع قدرت میگردن که اثبات کنن من حرف درستو میزنم و من حرف اخرو میزنم.تو هم کمکشکن بذار فکر کنه همینطوره.باهاش جدل کنی اونم برا اثبات خودش بوتر میکنه.الانم خب بره ارایشگاه بزنه.دفعه بعد هم خواستی بزنی ازش بپرس عزیزم چطورز دوست داری بزنم برات.در ضمن خ ودت میگی نمیخوام فکر کنه بلد نیستم و در نهایت میگی من که بلد نیستم و ارایشگر نیستم.خب از همون اول بگو بلد نیستم یادم بده.ببخشید طولانی بود چیزی بود که به فکرم رسید.موفق باشی

عزبزم یه نکته دگ اینکه اگر گفت زبون درازی بگو خوبه مظلوم باشم حقمو بخورن؟ادم باید از حق خودش دفاع کنه.اما اینم تاکید کن در مقابل غریبه ها اینطوری هستی نه در مقابل شوهرت.بهش اطمینان بده که در مقابل اون زبون درازی نمیکنی.

عزبزم یه نکته دگ اینکه اگر گفت زبون درازی بگو خوبه مظلوم باشم حقمو بخورن؟ادم باید از حق خودش دفاع کن ...

مرسی عزیزم هر دو پستت رو خوندم و متوجه شدم تشکر ^_^

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅