2737
2739
عنوان

خانما لطفا کمکم کنید کیا افسردگی یا پنیک داشتن خوب شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 54 پست
شما چه دکتری رفتی،،نمیدونم شوهرم برام از دکتر حسین کچویی وقت گرفته حالا نمیدونم خوبه یا نه

شما کدوم شهری ؟ 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حس میکنم پنیک دارم میشه بگید شما چه علائمی داشتی و خوب شدی؟

من پنیک نداشتم افسردگی داشتم عزیزم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2728

[QUOTE=105557586]اگه افسردگی دارید حتما قبل بارداری قرص بخورید چون تو بارداری شدیدتر میشه و مخصوصا بعد از زایمان تاپایک اولمو میخونی کمکم کنی واقعا باید قرص بخورم

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
تهران

من اصفهانم . دکتر خوب تو تهران نمیشناسم . ولی میدونم برای مشکلات روحی اعصاب و روان بهتراز مغز و اعصاب و روانپزشکه 

منم حس میکنم پنیک دارم میشه بگید شما چه علائمی داشتی و خوب شدی؟

علایم پنیک تپش قلب و بیحالی و گر گرفتگی و بیرون روی شدیده البته من الان کمتر این علایم دارم بیشتر بدنم میلرزه و سست و بیحالم بعضی وقتا هم چشام درد میکنه که اینا همش از علایم پنیک کلا بدنت میریزه به هم

[QUOTE=105557586]اگه افسردگی دارید حتما قبل بارداری قرص بخورید چون تو بارداری شدیدتر میشه و مخصوصا ب ...

چشم گلم 

2738
من اصفهانم . دکتر خوب تو تهران نمیشناسم . ولی میدونم برای مشکلات روحی اعصاب و روان بهتراز مغز و اعصا ...

مگه دکتر اعصاب و روان همون متخصص مغز و اعصاب نیست کلا تو این حیطه 3 تا دسته ن یکی متخصص مغز و اعصاب،،یکی روانپزشک،،،اون یکیم روانشناس 

اسی باید خودتم رو خودت کار کنی میخوای از مرگ تا کجا فرار کنی بالاخر یک روز وقتش میرسه پس خودتو بسپار دست خدا و زندگیتو بکن تا زمده ای همین که بخودت بقبولونی تهش مرگه این ترس میره کم کم . در ضمن هر وقت حس بد گرفتی ب سرعت برو با یچیز دیگه خودتو سرگرم کن حتی اگر نصفه شبه مثلا برو نصف شب توی اینترنت یا بچتو بغل کن یا شوهرتو بیدار کن بوس کن ......و صدتا کار دیگه

علایم پنیک تپش قلب و بیحالی و گر گرفتگی و بیرون روی شدیده البته من الان کمتر این علایم دارم بیشتر بد ...

منم این علائمو دارم اما ترس از مرگ ندارم خیلی کم میاد سراغم ترس از مرگ البته روش کار کردم . لرزش خیلی دارم نمیتونمم کنترلش کنم 

نمیدونم گفت اون دکتر مغز و اعصاب خودش ام آر آی میگیره که ببینه چه مشکلی داری ،،انقدر استرس و اضطراب ...

نه عزیزم به دکتر مغز و اعصاب و ام ار ای اصلا ربطی نداره این چیزا ... تو بری هم ارجاعت میده پیش روانپزشک چون کار اون نیست

استرس و اضطراب ، بدنت رو سرد کرده سودای مغزت رو برده بالا ، الان اگه پیش پزشک طب سنتی بری داروهایی میده تا سودای مغزت از بین بره و جسمت هم اروم بشه و نتیجه اش رو کامل میبینی بدون هیچ عوارضی .. من این راه رو رفتم که دارم بهت میگم

روانپزشک هم بری دارو میده خوب میشی

اگه حرف شنوی خوبی داری پیش یه روانشناس کاربلد هم برو تا تکنیک های مقابله با استرس و فکر منفی و غیره رو بهت یاد بده

نظم ذهنت ریخته به هم خوب میشی چیزی نیست ، سرت رو گرم کن ، سردی نخور ، ورزش کن ، به چیزای خوب فکر کن .. دغدغه ها رو حتما بنویس رو کاغذ

دنیا رو هم جدی نگیر که جای موندن نیست و  زندگی جای دیگه ست ... فکر کردن به خدا و هدف زندگی و ماهیت دنیا خیلی از مسائل فکریت رو حل میکنه

عزیزم نگران نباش همه چی راه حل داره ولی حتما به همسرت بگو مشکلت ربطی به متخصص مغز و اعصاب نداره

اول برو روانشناس اون بهت میگه قرص لازمی یا نه.اگه شدید باشه بااااید قرص بخوری. روانپزشک ندیده و نور ...

نمیدونم میگن باید اول ام آر آی بدی ببینی تو مغزت مشکلی هست یا نه که بدنت اینجوری میشه چون رو بدنم تاثیر گذاشته حالا واقعا نمیدونم چی کار کنم 

نه عزیزم به دکتر مغز و اعصاب و ام ار ای اصلا ربطی نداره این چیزا ... تو بری هم ارجاعت میده پیش روانپ ...

ممنون عزیزم بابت راهنمایی های خوبت،،فقط اگه دارو بخورم به نظرت رو زندگیم تاثیر نمیزاره تو وقتی دارو میخوردی عوارض داشت رو بدنت

2706