2703
2553
عنوان

مادر شوهرما جاریم😑

380 بازدید | 22 پست

نمیدونم چرا هرکاری میکنم مادر شوهرم جاریمو بیشتر دوست داره اینقدر بهش بی احترامی میکنه درا روش باز نمیکنه ولی بازم دوسش داره حالا من عقدم ولی کمکش میکنم بهش بی احترامی نمیکنم ولی نمیدونم چرا دوسش داره اونا کادو ک روز مادر واسش خریدما صبح میگه پست میدم گزاشتم ک بدم بخودت چی بگم من اخه😐

خدایاااااااا لطفا خودت کمکم کن لطفا واسم صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تو هم ازش فاصله بگیر و دیگه خوبی نکن

هر طور خودشه تو هم اونطوری باش

لایق نیست

همیشه ظالما رو بیشتر احترام میکنن

در  طول تاریخ این جوری بوده

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰

تا بوده همین بوده عزیزم

بی خیال باش

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2714

عادی باش عزیزم 

دوستداشتن و نداشتن اونا واقعا چه ارزشی داره ...

اون جاریت خیلی عاقلتره 

انقدر حتما بدی دیده که احترام دیگه نمیزاره بهشون ....

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

فک نکنم دوسش داشته باشه مطمئن باش اونم اذیت میکنه فقط جلوتو برااینکه حرصت بده بااون خوبه یا هم انقداذیتش کرده که جاریت نشوندتش سرجاش حالاازش میترسه تومظلومی به توزورمیگه

ولی شماهم نه بدباش نه خوب

من که خودم رسمی رفتارمیکنم هفته یی یکبار2ساعت میرم ومیام باشوهرم بدی ندیدم

ولی جاریم ازقبل عیدباهاشون دعواکردوعیدم نیامدتاهمین ماه پیش یکبارامدمادرشوهرم باپادرداینقدراحترامش گذاشت واینقدرخم وراستش شدکه نگوونپرس

درضمن توهرشری یه خیری هس.اگ کادوتو پس داده ازین موضوع استفاده کن دیگه براش کادونگیر.اگه گله وشکایت کرد بگو سرقضیه تونیک فهمیدم شماسلیقه منودوس ندارین دیگ چیزی نگیرم بهتره

چرا فکر میکنید حتما باید دیگران دوستتون داشته باشن؟ مگه شما همه رو دوست دارید؟ خب مادر همسرتون هم جاریتونو دوست داره, به دلش میشینه. شما رو نه. نداشته باشه, مگه اسمون به زمین میاد. مهم اینه که شما و همسرتون همدیگرو دوست داشته باشین

وقتی هم ازدواج میکنید, شما میشید یه خانواده جدید. میتونید تصمیم بگیرید با ادمهای سمی در و برتون که ارتباط با اونها ازارتون میده رفت و امد نکنید. این واقعا غصه خوردن داره؟

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2706