1428
1411
عنوان

مادر شوهرما جاریم😑

355 بازدید | 22 پست

نمیدونم چرا هرکاری میکنم مادر شوهرم جاریمو بیشتر دوست داره اینقدر بهش بی احترامی میکنه درا روش باز نمیکنه ولی بازم دوسش داره حالا من عقدم ولی کمکش میکنم بهش بی احترامی نمیکنم ولی نمیدونم چرا دوسش داره اونا کادو ک روز مادر واسش خریدما صبح میگه پست میدم گزاشتم ک بدم بخودت چی بگم من اخه😐

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401

تا بوده همین بوده عزیزم

بی خیال باش

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕                                        😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                           🌷آنکه میگفت ندانست؛آنکه دانست زبان بست   💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  

عادی باش عزیزم 

دوستداشتن و نداشتن اونا واقعا چه ارزشی داره ...

اون جاریت خیلی عاقلتره 

انقدر حتما بدی دیده که احترام دیگه نمیزاره بهشون ....

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

منم مثل توام عزیزم

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
1394

فک نکنم دوسش داشته باشه مطمئن باش اونم اذیت میکنه فقط جلوتو برااینکه حرصت بده بااون خوبه یا هم انقداذیتش کرده که جاریت نشوندتش سرجاش حالاازش میترسه تومظلومی به توزورمیگه

ولی شماهم نه بدباش نه خوب

من که خودم رسمی رفتارمیکنم هفته یی یکبار2ساعت میرم ومیام باشوهرم بدی ندیدم

ولی جاریم ازقبل عیدباهاشون دعواکردوعیدم نیامدتاهمین ماه پیش یکبارامدمادرشوهرم باپادرداینقدراحترامش گذاشت واینقدرخم وراستش شدکه نگوونپرس

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

درضمن توهرشری یه خیری هس.اگ کادوتو پس داده ازین موضوع استفاده کن دیگه براش کادونگیر.اگه گله وشکایت کرد بگو سرقضیه تونیک فهمیدم شماسلیقه منودوس ندارین دیگ چیزی نگیرم بهتره

چرا فکر میکنید حتما باید دیگران دوستتون داشته باشن؟ مگه شما همه رو دوست دارید؟ خب مادر همسرتون هم جاریتونو دوست داره, به دلش میشینه. شما رو نه. نداشته باشه, مگه اسمون به زمین میاد. مهم اینه که شما و همسرتون همدیگرو دوست داشته باشین

وقتی هم ازدواج میکنید, شما میشید یه خانواده جدید. میتونید تصمیم بگیرید با ادمهای سمی در و برتون که ارتباط با اونها ازارتون میده رفت و امد نکنید. این واقعا غصه خوردن داره؟

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
1387

اشکال نداره پس داد بگیر دیگه هم روز مادر براش چیزی نخر اگر گفتن بگو دیدم پس میدین منم همون اول برای خودم کادو خریدم تا آخر هم همینطور باش تا برا همیشه ادب شه 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
1364