2726
عنوان

واقعا چرا ?!!!!

131 بازدید | 18 پست

من اومدم تاپیک زدم راجب همسایه آزاری 

واقعا هم توهین خواصی نکردم 

گفتم همسایشون ترکه منظورم قومیت بود نه توهین

قصد توهین نشدم 

ببخشید

𖤐⃟♥️••.❀.ʏᴏᴜʀ ᴘʟᴀᴄᴇ ɪs ɪɴ ᴍʏ ʟɪғᴇجای تـو در جانِ مـن است..                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا فقط دوستدارن ازشون تعریف بشه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2728
سلام کار خوبی نکردین تو هر قوم و نژادی ادم خوب و بد هست  نمیشه بخاطر یه نفر کل اون ...

من منظورم به اون فرد بود 

بعدام من به ترک بودن یا نبودنش کاری نداشتم گلم

گفتی انگار از طویله اومذن خیلی زشته ترکا بهشون بر میخوره

وایییی عزیز دلم 

من اصلا به قومیت کاری ندارم 

من با شخص اون فرد بودم 

آفرین به تو که بجای جبهه گرفتن اومدی عذرخواهی کردی. عزیزم شاید شما منظوری نداشته باشی ولی بهتر بود ...

مرسی گلم 

عزیزم منم هی دارم میگم با قومیت کاری نداشتم 

با شخص اون فرد کار داشتم

من منظورم به اون فرد بود  بعدام من به ترک بودن یا نبودنش کاری نداشتم گلم

درکل خیلی اشتباه کردی اسم قوم آوردی،معلومه که تاپیک به فنامیره و به جنگ ودعوا ختم میشه،معلومه اینجا بی تجربه وتازه کاری

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
اشکال نداره پیش میاد. بنظرم جفت تاپیک هایی که زدی قفل کن یا از نی نی یار بخواه حذف کنه

باشه گلم

2706