2737
2734
عنوان

خوابگاهی ها بیاید تجربه هاتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 5471 بازدید | 67 پست

اگر شهری میری که قیمتها به شهر خودت نزدیکه وسایل خریدنی رو از اونجا بخر

وارد گروههایی که حسادت و رقابت و بدگویی دارن نشو . یک کلاس ورزشی ثبت نام کن و تا اخر ادامه بده . Easy going باش و سخت نگیر تا بهت خوش بگذره و هفته های اول تمرین اعتماد بنفس کن . هر روز و لحظه به خودت بگو که بهترینی تا باورت بشه و به دیگران هم القا بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان‌ اخه میترسم گم بشه یا بدزدن اخه دوستام میگن اونجا خیلی دزدی میشه

قفل داره کمدا. اگه نداشت میری ی قفل میخری میبندی. ولی درکل چیز خاصی نیس ک بدزدن فوقش لباسه و ظرفو کتاب ک اونم میزاری کمدت. چوب لباسیم ببر

2731

خوابگاه ودانشگاه فرقی نداره یه چیزی میگم همین اول دانشگاه حتماحواستوجم کن.اصلااااااااپشت سرکسی حرف نزن .توترمای اول همه دنبال شایعه واینکه کی باکی دوسته ان.اصلا این خبرارو ردوبدل نکن ک برات داستان میشه اول کاری

اولش همه سعی میکنن رابطه دوستانه ای داشته باشن، هی با هم غذا درست میکنن، با هم میخورن، کم کم دعواها شروع میشه   

از همون اول تنها باش و گول نخور که این جمع با بقیه فرق داره   

تو کار کسی دخالت نکن اما دوست بشو

تو خوابگاه میتونی تجریبات خیلی قشنگی داشته باشی. از این دوران و مسخره بازیهاش و شیطنتهاتون لذت ببر

یه چیز دیگه هم بگم، سعی کن همه اردوهای دانشگاه یا خوابگاه به هر جای ایران رو بری، با دوستها خیلی خوش میگذره

یه قابلمه دو نفره، یه ماهیتابه فسقلی، بشقاب و پیش دستی و اینجور چیزها، سبد آبکش و کاسه، اسکاچ، پتو ملحفه بالشت (من تشک هم خودم بردم)، تشت کوچیک، لوازم بهداشتیت، دمپایی روفرشی، سشوار و این چیزا.. فعلا همینا یادمه

اولش همه سعی میکنن رابطه دوستانه ای داشته باشن، هی با هم غذا درست میکنن، با هم میخورن، کم کم دعواها ...

یعنی اونجا خودم تنهایی غذا درست کنم ؟ 

خود خابگاه غذاش چطوره ؟

2738
پنج نفر بی فرهنگ بودن شش تا کمد داشتن یکیشو به من ندادن چون ترم بالائی بودن زور میگفتن  آشغالا ...

وای چقدر زورگو

منم ترم اول همینجوری بودم ی کمد خالی بود قفل نداشت اونو انداختن به من

مامانت راست میگه ادم عادت میکنه. منم خیلییی چیزا یاد گرفتم. سختی خوابگاه ادم خامو پخته میکنه

خوابگاه دانشگاس یا پانسیون ازاد؟من پانسیون ازاد بودم خیلی خوب بود توی اتاق ۵نفره بودم همه ام باهم دوست بودیم کلا بعد ۵سال هنوزم با مسئول خوابگاهو چن تا از بچه ها ارتباط دارم .فقط اینکه هرکسی یجوریه اونجا یکی میره بیزون مشروب میخوره ،یکی مثبته و درسخون،یکی سرکار میره و خیلی چیزای دیگ من باهمممه خوب بودم درحد سلام علیک ولی بعضیارو ک میدیدم فازم باهاشون یکی نیست میگفتن بریم بیرونو اینا نمیرفتم توام همینکارو کن اولع کاری از درس نندازنت مشروط شی 🤣😂😂😂😂😂

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
یعنی اونجا خودم تنهایی غذا درست کنم ؟  خود خابگاه غذاش چطوره ؟

آره تنها درست کن
اولها برای اینکه راه بیفتی غذای خوابگاه رو بگیر. چون شرایط جدیده طول میکشه تا عادت کنی

غذاش خوب خوب نیست. اما تا جا بیفتی میشه تحمل کرد. معمولا اکثر بچه ها کم کم رو میارن به غذا پختن

کدوم دانشگاه چی قبول شدی؟ اگه دوست داری بگو

2706