2726
عنوان

خوابگاهی ها بیاید تجربه هاتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 5456 بازدید | 67 پست
منم امروز میرم خوابگاه وسایلمو برداشتم دو دست لباس خونگی. حوله صابون لیف شامپو. دسمال کاغذی. مسواک ...

لباس دو دست كم نيست

عزيزم اعتقادات من به خودم مربوطه لطفا متعصب ها منو ريپلاي نكن😡باتشكر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اهان‌ اخه میترسم گم بشه یا بدزدن اخه دوستام میگن اونجا خیلی دزدی میشه

خب وسایل قیمتی و مهم رو بذار تو کمدت که قفل داره.لباس و اینارو بذار زیر تخت.از تو اتاقتون فک نکنم‌کسی دزدی کنه.بیشتر وسایلی که بیرون اتاق میذاری رو ممکنه بدزدند.کفشات همه رو بیار تو

سلام تبریککککک

منم حقوق خوندم وزندگی خوابگاهی رو دو سال تجربه کردم اولش شروع سختی داشتم بالاخره از یه خونه نرم و گرم داری میری تو یه اتاق بیست متری با شش تا تخت و سرویس مشترک و امثال اینا که خیلی سخته معولا ساعت خواب و استراحت بچه ها باهم تفاوت داره نوع فرهنگها طرز صحبت کردن و خلاصه همه اینها خیلی سخته ولی تمامش برای یک ماه سخته چرا که پیوند عاطفی شدیدی بین هم اتاقی ها ایجاد میشه یادمه با اشک رفتم خوابگاهی شدم ولی با اشک هم همون خوابگاهو ترک کردم و بهترین روزهای عمرم اون روزها بود در نهایت اولش صبوری کن بعدش لذتشو میبری

پنج نفر بی فرهنگ بودن شش تا کمد داشتن یکیشو به من ندادن چون ترم بالائی بودن زور میگفتن  آشغالا ...

وای این ترم بالاییا من شنیدم  خیلی پروان کاش هم اتاقی با اونا نشم 

وای این ترم بالاییا من شنیدم  خیلی پروان کاش هم اتاقی با اونا نشم

ببین اولش ک رفتی هرچی گفتن محکم حرفتو بزن نذار بهت زور بگن. ولی در ظاهر خوب باش بگو بخند

ولی احتمال ۹۰ درصد با ورودیای مهر همتون ی جایید همه ترم یکی

2706