1428
1411
عنوان

خوابگاهی ها بیاید تجربه هاتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 67 پست
اونجا کمداش در چه اندازه ایه ؟؟

معمولا یه کمد میدن که ممکنه خیلی وسایلت جا نشه.تخت پایین رو انتخاب کن و از این پک های پارچه ای بخر که بتونی زیر تخت بذاری یه سری لباس هات و وسایلت رو

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

۶ نفر ک چیزی نیس

واس من ک تو اتاق جدای خودم بیست سال بودم سخت بود سازگاری هم نداشتم به تمیزی کثیفی هم حساسم 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💉💉💊💊👩‍🎓👩‍⚕️باردار نیستم تیکر امتحانات دانشگاهه🤓

منم امروز میرم خوابگاه وسایلمو برداشتم

دو دست لباس خونگی. حوله صابون لیف شامپو. دسمال کاغذی. مسواک خمیر. هنزفری و شارژر. یه ظرف پلاستیکی در دار واسه غذا. قاشق چنگال. پتو رو تختی و بالش(البته بالشم دست دوستمه باید از خونشون بیاره😂)

1432
معمولا یه کمد میدن که ممکنه خیلی وسایلت جا نشه.تخت پایین رو انتخاب کن و از این پک های پارچه ای بخر ک ...

اهان‌ اخه میترسم گم بشه یا بدزدن اخه دوستام میگن اونجا خیلی دزدی میشه

منم امروز میرم خوابگاه وسایلمو برداشتم دو دست لباس خونگی. حوله صابون لیف شامپو. دسمال کاغذی. مسواک ...

قابلمه برا غذا گرم کردن هم ببر. 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا ساکتی؟ بفرست صلوات 
۶ نفر ک چیزی نیس

پنج نفر بی فرهنگ بودن شش تا کمد داشتن یکیشو به من ندادن چون ترم بالائی بودن زور میگفتن 

آشغالاشون روی فرش ولو بود ی عالمه آشغال دستمال کاغذی پخش زمین بود 

تخت من طبقه بالا شکسته هم بود مدیر خابگاه گفت همینه ک هست افتضاح بود خابگاهش من همه وسایلم رو تخت بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
منم امروز میرم خوابگاه وسایلمو برداشتم دو دست لباس خونگی. حوله صابون لیف شامپو. دسمال کاغذی. مسواک ...

لباس دو دست كم نيست

عزيزم اعتقادات من به خودم مربوطه لطفا متعصب ها منو ريپلاي نكن😡باتشكر
1427
اهان‌ اخه میترسم گم بشه یا بدزدن اخه دوستام میگن اونجا خیلی دزدی میشه

خب وسایل قیمتی و مهم رو بذار تو کمدت که قفل داره.لباس و اینارو بذار زیر تخت.از تو اتاقتون فک نکنم‌کسی دزدی کنه.بیشتر وسایلی که بیرون اتاق میذاری رو ممکنه بدزدند.کفشات همه رو بیار تو

عسیسم خیلی حساسی☺ 

متاسفانه آره مامانم گفت عادت میکنی حساس نباش ولی واقعا نمیتونستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام تبریککککک

منم حقوق خوندم وزندگی خوابگاهی رو دو سال تجربه کردم اولش شروع سختی داشتم بالاخره از یه خونه نرم و گرم داری میری تو یه اتاق بیست متری با شش تا تخت و سرویس مشترک و امثال اینا که خیلی سخته معولا ساعت خواب و استراحت بچه ها باهم تفاوت داره نوع فرهنگها طرز صحبت کردن و خلاصه همه اینها خیلی سخته ولی تمامش برای یک ماه سخته چرا که پیوند عاطفی شدیدی بین هم اتاقی ها ایجاد میشه یادمه با اشک رفتم خوابگاهی شدم ولی با اشک هم همون خوابگاهو ترک کردم و بهترین روزهای عمرم اون روزها بود در نهایت اولش صبوری کن بعدش لذتشو میبری

1339