2410
2553
عنوان

دیگه بریدم توروخدا برام دعا کنید. یه نذر یا دعای مجرب بهم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 35 پست

بعله,  طلسم و جادو واقعیت داره و برای همین هم حرام هست, و برای کسی که این کارهارو انجام بده عذاب درنظر گرفته شده 

همونطور که در روایات و قران هم امده,  جن ها هم کافر و مومن دارن,  در طلسم و جادو از اجنه ی خبیث و سایر نیروهای ماورایی استفاده میشه,  و در دعاها و نیایشهای ما از فرشتگان.  بقول معروف میگن خداوند کارگردان دنیاست و فرشتگان کارگذاران او. 

فرشتگان به دستور خداوند , دستورات محول شده رو انجام میدن. 

همچنین در روایات,  ایه ها و سوره هایی برای ازبین بردن اثر سحر و جادو  و حتی برای پیشگیری از اثر گزاری سحر و جادوی دیگران. داریم. و اینطور نیست که اگه کسی برامون سحر کرد نتونیم هیچ کاری بکنیم. 

و اینها کاملا با عدالت خداوند سازگاره 👌👌👌

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🌼🌕🌸🌕🌼🌕🌸🌕🌼🌕🌸🌕

🌼🌕🌸🌕🌼 @Ganjineazkar ♡

🌼🌕

#کشف_سحر_در_خانه

#سوره_تکویر

🍁هر کس با ایمان

سوره مبارکه تکویر را در خانه خود با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند.

اگر سحر در آن خانه باشد و موضع آن معلوم نباشد خداوند متعال آن سحر را ظاهر گرداند.

و اثر و شر آن را از اهل خانه دفع سازد.

🕊منبع : خواص آیات قرآن کریم ص 196

🌺🌕

🌺🌕🌷🌕🌺 @Ganjineazkar ♡

🌺🌕🌷🌕🌺🌕🌷🌕🌺🌕🌷🌕

┅┄🍃┄┄💕💕┄┄🍃┄┅

🕋 @hajat_ravaie

👈#باطل_السحر_قوی

✨این روش رو امتحان کنید. قطعا جواب میگیرید به لطف خدا✨

🌸✨آیه ۳۳ و ۳۵ سوره الرحمن که با " یا معشرالجن " شروع میشود بسیار قوی ست.✨

🍃🍂بدین ترتیب که : یک ظرف پر از  آب مقابل خود میگذارید سپس به نیت باطل السحر کلی ( اعم از بخت بند، رزق بند،  بیماریها، وچشم و نظر ) ۷۰ مرتبه فقط آیات ۳۳ و ۳۵ را میخوانید. ( آیه ۳۴ را نخوانید ) . آیه ۳۳ را خوانده سپس آیه ۳۵ را بخوانید. این میشود یک مرتبه. حالا به ظرف آب فوت کنید.✨

✨این کار را در مجموع ۷۰ مرتبه تکرار کنید و درنهایت همه از این آب بنوشید و در ۴ گوشه‌ے اتاقها و منزل و مکان کار بپاشید✨

┅┄🍃┄┄💕💕┄┄🍃┄┅

2456

گلم چله زیارت عاشورای آیه الله حق شناس واقعا معجزه میکنه بخونش مخصوصا الان ک محرمه بچسب ب امام حسین چون ایشون خییییییییییییییلی پیش خدا اجر و قرب دارن

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
2714
گلم چله زیارت عاشورای آیه الله حق شناس واقعا معجزه میکنه بخونش مخصوصا الان ک محرمه بچسب ب امام حسین ...

خوندم و فایده ای نداشت البته فک میکنم گناه داشتم در حین چله. 

خیلی دکتر رفتم و هزینه کردم به هر دری زدم بسته بود میدونم درمانم فقط دست خداست😞

مرتب سوره یاسین رو با حضور قلب و توجه به معنیش بخون و به آیه ۵۸ که رسیدی ۷۰ بار تکرارش کن..

2706