1421
1389
عنوان

دیگه بریدم توروخدا برام دعا کنید. یه نذر یا دعای مجرب بهم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 35 پست

گلم چله زیارت عاشورای آیه الله حق شناس واقعا معجزه میکنه بخونش مخصوصا الان ک محرمه بچسب ب امام حسین چون ایشون خییییییییییییییلی پیش خدا اجر و قرب دارن

دوس دارم زندگی رو😍

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

گلم چله زیارت عاشورای آیه الله حق شناس واقعا معجزه میکنه بخونش مخصوصا الان ک محرمه بچسب ب امام حسین ...

خوندم و فایده ای نداشت البته فک میکنم گناه داشتم در حین چله. 

1436
خیلی دکتر رفتم و هزینه کردم به هر دری زدم بسته بود میدونم درمانم فقط دست خداست😞

مرتب سوره یاسین رو با حضور قلب و توجه به معنیش بخون و به آیه ۵۸ که رسیدی ۷۰ بار تکرارش کن..

پرواز را بخاطر بسپار!.. پرنده مردنیست...
1447
هر که در این بزم مقرب تر است، جام بلا بیشترش می دهند انشالله که زود بهتر بشین

والا من صبر ایوب ندارم که خدا زجر ایوب رو بهم میده ایمانم هم مثل معصومین قوی نیس حس میکنم همین روزاس که واسه همیشه ناامید بشم و رابطمو با خدا قطع کنم

والا من صبر ایوب ندارم که خدا زجر ایوب رو بهم میده ایمانم هم مثل معصومین قوی نیس حس میکنم همین روزاس ...

چون گفتی خدا دوستت نداره این شعر رو برات نوشتم

ببین خدا به اندازه صبر ادمها بهشون مشکل میده نه بیشتر نه کمتر، یکی میتونه با بیماری بسازه یکی با مرگ عزیزانش یکی با مشکلات دیگه، من هیچوقت نمیتونم مشکلات شما رو تحمل کنم شما هم نمیتونی مشکلات منو تحمل کنی، انشالله که همه گرفتاریشون حل بشه شما هم سلامتیتون رو زودتر بدست بیارین

1391
چون گفتی خدا دوستت نداره این شعر رو برات نوشتم ببین خدا به اندازه صبر ادمها بهشون مشکل میده نه بیشت ...

میدونم چی میگی منم خودمو با کسی مقایسه نکردم و نمیگم مشکلم از همه آدما بیشتره فقط حس میکنم دیگه واقعا صبرم تموم شده مگه آدم تا کی میتونه تحمل کنه و امیدوار باشه