1421
1389

دوستان من حدود ده ساله از یه بیماری عذاب میکشم که علتش ناشناخته اس خیلی دکتر رفتم ولی نتیجه ای نگرفتم دیگه خسته شدم مشکلات خانوادگی زیادی هم دارم فقط دلم میخواد بمیرم راحت شم. اخه خدا چرا انقد منو عذاب میده؟؟ خدا از زجر کشیدن بنده اش لذت میبره؟؟؟ چیکار کنم که خدا منو ببینه نمازام اول وقته خیلی ختم و دعاها انجام دادم اما زندگیم هیچ تغییری نکرد. ازتون خواهش میکنم برای بهبود حالم دعا کنید. یا یه دعای خیلی مجرب برای شفا بهم بگید😭😭😭😭

قانون فراسوی جذبو یاد بگیر

ببین ی استاد هس برو تو چنلش ببین ی خیلی ادم بودن ک بیماریشون خوب شده و دقیقا مث ت بوده 

بت قول میدم خوب میشی

اول پیویش هس برو با خودش حرف بزن مشکلتو بگو تا ارومت کنه 

اینکارو حتمن بکن 

برا خودت میگم 

شجاعانه،خودت باش!

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1436
تا خدا نخواد ک برگی از درخت نمیفته مگه میشه کسی با طلسم کل زندگی کس دیگه رو نابود کنه و خداهم هیچ کا ...

بله اگ این اتفاق بیفته پس عدالت خدا کجا رفته

شجاعانه،خودت باش!

تاپیکای آخرم دعا هست گلم

در دنیا پراز فراوانی است از همه چیز عشق سلامتی  پول  فقط کافی به اونا توجه کنیم تا وارد زندگیمون بشن                                  یادمون باشه به هر چیز توجه یافکرکنیم وارد زندگیمون میشه                                                        این اوج عدل الهی هست چون با توجه میتونیم هر چیزی رو میخواهیم وارد زندگیمون کنیم حسرت هیچ چیز به دلمون نباشه
1432
1427

بعله,  طلسم و جادو واقعیت داره و برای همین هم حرام هست, و برای کسی که این کارهارو انجام بده عذاب درنظر گرفته شده 

همونطور که در روایات و قران هم امده,  جن ها هم کافر و مومن دارن,  در طلسم و جادو از اجنه ی خبیث و سایر نیروهای ماورایی استفاده میشه,  و در دعاها و نیایشهای ما از فرشتگان.  بقول معروف میگن خداوند کارگردان دنیاست و فرشتگان کارگذاران او. 

فرشتگان به دستور خداوند , دستورات محول شده رو انجام میدن. 

همچنین در روایات,  ایه ها و سوره هایی برای ازبین بردن اثر سحر و جادو  و حتی برای پیشگیری از اثر گزاری سحر و جادوی دیگران. داریم. و اینطور نیست که اگه کسی برامون سحر کرد نتونیم هیچ کاری بکنیم. 

و اینها کاملا با عدالت خداوند سازگاره 👌👌👌

بخدا من خانم هستم آقا نیستم به چه زبونی بگم, ای خدااااا ☺☺☺

🌼🌕🌸🌕🌼🌕🌸🌕🌼🌕🌸🌕

🌼🌕🌸🌕🌼 @Ganjineazkar ♡

🌼🌕

#کشف_سحر_در_خانه

#سوره_تکویر

🍁هر کس با ایمان

سوره مبارکه تکویر را در خانه خود با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند.

اگر سحر در آن خانه باشد و موضع آن معلوم نباشد خداوند متعال آن سحر را ظاهر گرداند.

و اثر و شر آن را از اهل خانه دفع سازد.

🕊منبع : خواص آیات قرآن کریم ص 196

🌺🌕

🌺🌕🌷🌕🌺 @Ganjineazkar ♡

🌺🌕🌷🌕🌺🌕🌷🌕🌺🌕🌷🌕

┅┄🍃┄┄💕💕┄┄🍃┄┅

🕋 @hajat_ravaie

👈#باطل_السحر_قوی

✨این روش رو امتحان کنید. قطعا جواب میگیرید به لطف خدا✨

🌸✨آیه ۳۳ و ۳۵ سوره الرحمن که با " یا معشرالجن " شروع میشود بسیار قوی ست.✨

🍃🍂بدین ترتیب که : یک ظرف پر از  آب مقابل خود میگذارید سپس به نیت باطل السحر کلی ( اعم از بخت بند، رزق بند،  بیماریها، وچشم و نظر ) ۷۰ مرتبه فقط آیات ۳۳ و ۳۵ را میخوانید. ( آیه ۳۴ را نخوانید ) . آیه ۳۳ را خوانده سپس آیه ۳۵ را بخوانید. این میشود یک مرتبه. حالا به ظرف آب فوت کنید.✨

✨این کار را در مجموع ۷۰ مرتبه تکرار کنید و درنهایت همه از این آب بنوشید و در ۴ گوشه‌ے اتاقها و منزل و مکان کار بپاشید✨

┅┄🍃┄┄💕💕┄┄🍃┄┅

1364