2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا سرکلاژ نشن؟ اتفاقا عمل سبکیه و خیال آدمم راحت میشه...فرصت محدودی داره برای سرکلاژ.بعدش اگر نکرد ...

برا من از وقتش گذشته بود،دکترم گفت نمیشه دیگه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.    
چرا سرکلاژ نشن؟ اتفاقا عمل سبکیه و خیال آدمم راحت میشه...فرصت محدودی داره برای سرکلاژ.بعدش اگر نکرد ...

شما سقط داشتی؟امضاتو میگم

اشتباه نکن،اگ هنوز زیر ۲۰ هفته ای سرکلاژ کن خیال خودتو راحت کن مال من اول ۳۷ بود بعد یهویی شد ۳۲ دیگ ...

من ۲۵هفته هستم دیگه نمیشه،تو ۱۸هفته طول سرویکس ۲۷بود،ولی لکه بینی ندارم و شیاف استفاده میکنم

اشتباه نکن،اگ هنوز زیر ۲۰ هفته ای سرکلاژ کن خیال خودتو راحت کن مال من اول ۳۷ بود بعد یهویی شد ۳۲ دیگ ...

شما چند هفته ای؟

من هفده هفته طول سرویکس 35 بود. 

دکتر گفت دیر شده برا سرکلاژ. 

بخاطر همین عمل نکرد. 

احتیاط لازم رو انجام دادم و به دانشگاهم میرفتم و مهمونیا میرفتم. 

هفته سی و شش کاری که نباید میکردم و کردم و دخترم به دنیا اومد. 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
من ۲۵هفته هستم دیگه نمیشه،تو ۱۸هفته طول سرویکس ۲۷بود،ولی لکه بینی ندارم و شیاف استفاده میکنم

خب از موقعه اش گذشته سعی کن همینجوری پیش بری انشالله ک ب سلامت ب دنیا بیاد ولی بازم یه سونو بده ببینم تغییری کرده یا نه،از هفته ۳۰ ب بعدم آمپول بتا بزن واسه تشکیل ریه ک اگه خدایی نکرده زایمان زودرس داشتی مشکلی نباشه

من هفده هفته طول سرویکس 35 بود.  دکتر گفت دیر شده برا سرکلاژ.  بخاطر همین عمل نکرد.  ...

دستگاه رفت؟وزنش چقدر بود؟آخه منم آب کیسه ام و طول سرویکسم خیلی کمه احتمال زایمان زودرس دارم

2706