2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یارانه دوتامون دستمه گاهی ام میگیرم باز ازش پول

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

خخخخخ

والا پولی نمیمونه ک ما بگیریم😣😣

ماهی نود تومن ماله منه اونم میره برا پوشک پسرم

شیک و مجلسی

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
خخخخخ والا پولی نمیمونه ک ما بگیریم😣😣 ماهی نود تومن ماله منه اونم میره برا پوشک پسرم شیک و مجلس ...

اگه برجی ۹۰ تومن مال تو هس دیگه چرا میره برای پوشک؟؟؟؟؟

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 

با اجازه اسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3263840/بخاطر-خدا-پربازدیدش-کنید-همه-ی-مردم-ایران-ورامینی-ها-قلعه-نویی-ها-عکس

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
اگه برجی ۹۰ تومن مال تو هس دیگه چرا میره برای پوشک؟؟؟؟؟

اخر هر برج ک موبایل بانک شوهرمو نگاه میکنم میبینم چیزی نموندهدتهش چیزی نمیگم بهش ک پول بده....میگم شاید خجالت بکشه

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
2706