2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک برادرشوهرم اومده خونم کمکک

| مشاهده متن کامل بحث + 5772 بازدید | 246 پست
راست می گی 

منم یه روز این اتفاق بیفته مادرشوهرمو میفرستم سالمندان. بدون عذاب وجدان. چرا؟؟؟؟؟ قبل از فحش دادن گوش کنید. پدرم نصف بدنش فلجه و تنها زندگی میکنه شوهرم نمیزاره بهش زیاد سر بزنم و براش غذا ببرم. میگه هرچی ببری حرومه. (البته خودم یکم قایمکی هواشو دارم اما خیلی کم)انشالله مادرشم فلج بشه و شوهرش بمیره جبران میکنم براشون .خانواده شوهر جاشون فقط سالمندانه. لیاقت ندارن که

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم داداشش فقط سه روزه خونه منه اما کوفت شوهرم کردم گفتم باید براش خونه پیدا کنی وگرنه از عشق و حال شبانه خبری نیس.الان رفته خونه پیدا کنه براش. پدر خودمو نزاشت نگهداری کنم بعدش بیام داداش هرزه نره غولشو نگه دارم؟ انشالله همشون بمیرن خانوادگی

2728
تو خوبی .منو فک کن باردارم ماه اخرم انگار بدنم تو تنوره بعد برادر شوهر گردن شکسته بی فرهنگم یک ماهه ...

وای خدا چقدر بیفکر و احمقن.چرا آخه؟؟؟😤😤😤😤😲😲😲😲😲😲

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
نامادری شو دوست داره بچه بوده بزرگش کرده...از دل و جون و جوانی براش گذاشته

ناراحت نشو از قضاوت دیگران نمونه ماجرای شما و مادر شوهرت رو خودم به چشم دیدم که بچه های طرف یک ثانیه هم تحمل نداشتن ببیننش چه برسه ازش نگهداری کنن در کل اینجا بدون آگاهی از زندگی همدیگه خیلی همو قضاوت میکنن من صد در صد بهت جق میدم 

وای خدا چقدر بیفکر و احمقن.چرا آخه؟؟؟😤😤😤😤😲😲😲😲😲😲

چی بگم والا .امشب باز اومده تنه لش

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2738
جواب شوهرت چی بود به پیامات

تاشب باهم قهر بودیم دیدم عصر پیام دارم میام چی بگیرم .گفتم هرچی زنگ زد گف شام درس کردی گفتم ن گف ب حاظرشو بریم بیرون....اوایل میگف خیبی ازت ناراحتم و اینا منم تمام حقو بخودم دادم اخرشب ک خاس بخابیم گف راس میگی داداشم خودش بیشعوره درک تورو نمیکنه ولی منم نمیشه بزارم تو روش بگم خونم نیا

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
تاشب باهم قهر بودیم دیدم عصر پیام دارم میام چی بگیرم .گفتم هرچی زنگ زد گف شام درس کردی گفتم ن گف ب ح ...

بازم که هیچی😪خونه خودشون تو شهرتونه؟خودت یکم سرد باش شاید از رو رفت 

چندهفته ایی ؟

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
بازم که هیچی😪خونه خودشون تو شهرتونه؟خودت یکم سرد باش شاید از رو رفت  چندهفته ایی ؟

اره تو شهرمونه بیشعور نفهم احمق نمیگه این بارداره من چرا برم معذبش کنم تو فکرم صب ی چی ب شوهرم بگم ک این بخودش بگیره

بازم که هیچی😪خونه خودشون تو شهرتونه؟خودت یکم سرد باش شاید از رو رفت  چندهفته ایی ؟

تازه وارد ۳۶شدم

تازه وارد ۳۶شدم

بسلامتی من وارد۳۱شدم بچه هام جفت مشترک دارن سنگین شدم

فکر کردم یه شهر دیگن

من باشم به مادرشوهرم زنگ میزنم که کی برمیگردین منم کم کم باید اماده شم واسه زایمان مامانم میاد اینجا پیشم فلانی معذب میشه اینجا منظورم برادرشه 

حرص خوردن برات خوب نیست

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
بسلامتی من وارد۳۱شدم بچه هام جفت مشترک دارن سنگین شدم فکر کردم یه شهر دیگن من باشم به مادرشوهرم زن ...

عزیزم خدا نگهدار بچه هات باشه ماه اخرته بیشتر رعایت کن ک ایشالا خوب برسن....مادرشوهرم ی بی پدر مادریه اگ زنگ بزنم اینو بگم خودشو از هوش میبره میگ قاتلم این بوده

2706