2726
عنوان

پیرو تاپیک برادرشوهرم اومده خونم کمکک

| مشاهده متن کامل بحث + 5772 بازدید | 246 پست

ول کن استارتر من مادر شوهرم اومد خونه خدا بیامرزه تش اصلا راحت نبودم گرچه شهر غریب م بودم

بعد ی صبح خیلی زود شوهرم و بلند کرده بود گفته بود منو ببر سالمندان نمی خوام اذیت باشی راحتی تو می خوام منم نرفتم خداحافظ چون خوشم نیومد کل زندگی و اسباب اثاث خونه مال منه ب من گفت خیلی غر غر و هستی با این زندگی ک پسرم داره همه از خدا شونه زنش بشن

منم گفتم یا فردا مامانت خواهد رفت یا من چمدون دو تا تون رو گذاشتم دم در

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم صدبار. میگه معذب نباش داداشته. میگه به داداشم از خودم بیشتر اعتماد دارم. تا اخر عمرمم نگهش میدا ...

به خانوادت بگو پادرمیونی کنن. یکی از وظایف شرعی و قانونی مرد این هست که مسکنی برای همسرش فراهم کنه که امنیت داشته باشه. باید پدری، مادری، برادری، کسیت با شوهرت سفت و جدی حرف بزنه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
ول کن استارتر من مادر شوهرم اومد خونه خدا بیامرزه تش اصلا راحت نبودم گرچه شهر غریب م بودم بعد ی صبح ...

میدونی زمین گرده؟؟

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2728
گفتم صدبار. میگه معذب نباش داداشته. میگه به داداشم از خودم بیشتر اعتماد دارم. تا اخر عمرمم نگهش میدا ...

مردهای احمق منم همین درد و کشیدم البته اون خواهر زاده بود پسر مجرد.اتاق جدا هم نداشتیم

هر کاری کردم نشد که بره

بگو اخر سر میرم شکایت فلان و فلان میگم ...

حکم جلبشو دارن توی محلشون. دنبالش هستن. اینم نمیخواد دیه بده. میگه یه قرونم نمیدم. 

بگو پس تشریف مبارکتو ببر پیش مامان جونت شدی زالوی ما من راحت نیستم😠

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

من هیچ وقت موافق رفتن خونه بابا  بس نشستن نیستم... اما تو این یه مورد خودمو جای شما گذاشتم واقعا خیلی سخته.. من بودم میرفتم خونه بابا البته نه با قهر به همسرم میگفتم تا خونه پیدا نکنه من اینجا میمونم چون معذبم 

😎🤔

من بجای شمابودم یک هفته تحمل میکردم بعدمیرفتم خونه ی مادرم تاوقتی نرفته نمییومدم خونم اونموقع بقیه هم میفهمیدن راحت نیستم وچاره ای وراه حلی پیدامیکردن

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2706