2733
2734

برادرشوهرم دیشب ازمون کلید گرفت که دو روز بمونه. الان من با شوهرم خونه مادرشوهرم هستم که اقا راحت باشن. دو روز پیش رفتیم براش دنبال خونه جاریم همش بهش میگفت خونه مجردی نگیر صبرکن برات زن بگیریم بعدش بگیر. زن گرفتن هم دو سه ماه حداقل طول میکشه میگفت این دوماه همینجا میمونی .مادرشوهرم گفت نه عروسم سختشه جاریم گفت غصه عروستو نخور سختش نیس توی بهشته. خلاصه کفری هستم.دیشبم مادرشوهرم گریه کرد پیش شوهرم .چون میدونه شوهرم ساده و پخمه و احساسی هست. به برادراش گفتم بیاد امروز براش دنبال خونه. همشون گفتن به ما چه؟ میخواست دعوا نکنه که الان فراری بشه. اخه من چه گناهی کردم دوستان؟ باید با یه پسر مجرد تا اخر عمر زندگی کنم؟ همه داداشاش خودشونو کشیدن کنار فقط شوهر من پشتشه.قهر کنم برم خونه بابام؟

والا ازش میترسم تتها توی خانه باشم. به محرم نامحرم ما خیلی حساسیم بخدا سختمه. تا لنگ ظهر میخوابه نه دنبال کار میره نه خونه. مجبورم صبح زود از خونه بزنم بیرون .میترسم باهاش تنها. بخدا اسیر و اواره شدم.خونم جا ندارم. شوهرم و خانوادش عین خیالشون نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والا ازش میترسم تتها توی خانه باشم. به محرم نامحرم ما خیلی حساسیم بخدا سختمه. تا لنگ ظهر میخوابه نه ...

منم مثل توام با برادر شوهرم دانشجوست اینجا یه رابطه درست حسابی نداریم 🙈🙈

2738
از موقعی هم که فهمیدم با چوب یکی رو زده فرار کرده بیشتر ازش میترسم. هیکلی هم هست با ریش بلند شبیه دا ...

اگه من باشم میگم لا لا لا فیروزه مهمون یه روز دو روزه 

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
والا ازش میترسم تتها توی خانه باشم. به محرم نامحرم ما خیلی حساسیم بخدا سختمه. تا لنگ ظهر میخوابه نه ...

وا چرا خب ؟؟

به شوهرت می گفتی چرا اینجوری چرا خونه مادرش نمیره ؟؟

منم با برادر شوهر مجردم زندگی میکنم 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
به شوهرت بگو من معذبم با ی مرد نامحرم تو خونه تنها باشم

گفتم صدبار. میگه معذب نباش داداشته. میگه به داداشم از خودم بیشتر اعتماد دارم. تا اخر عمرمم نگهش میدارم اگر مجبور بشم

2706