2733
2734
عنوان

چه جوری سقط کنم

405 بازدید | 31 پست

شرایطشو ندارم برای سزکوفت نیومدم هم عقدم هم شرایط مالی رو ندارم

پیشگیری هم داشتم

از سقط پس خیلی بدتره نگه داشتنش.

یه راه حل بگیذ و چندروز طول میکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بخاطر سقط الانت نازایی بگیری چی ارزششو داره؟؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731

من ۴ سال پیش خودبخود افتاد هنوز که هنوزه نتونستم باردار بشم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

یه مامای خوب پیدا کن یا قرصشو غیر قانونی باید گیر بیاری بخوری تا سقط شه

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍

الهی عزیزم   هم دلم برای تو هم اون طفلکی میسوزه

اگه چند درصد میتونی نگهش داری سقط نکن  خودتو داغون نکن اگه خدا قهرش بگیره داغ بچه رو تو دلت میزاره  من خیلیا رو دیدم

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.
عزیزم فک نکنم ایتکارو بکنن

اره دکترای زنان ۹۰درصد کمکت نمیکنن

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍

این قرصای لعنتی که تو واژن میزارن یا زیر زبان خودشون سم هستن نکنی خودسر

دکترم گفته بود اگه با این قرص ها جنین سقط نشه احتمال نقصش زیاده

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.

هیچکس بهت سرکوفت نمیزنه و‌حق اینکارو نداره که چرا باردار شدی. چون با پیشگیری که کردی ینی حواست بوده پس نتیجه میگیریم خداااا خواسته عزیزم

هدیه ی خدارو رد نکن

یه انسان تو وجودته

اون خوده تو هستی که قراره مادرت سقطت کنه

خودتو‌جای فرزندت بذار

حق زندگی رو پروردگار عالم بهش داده

تو‌میخوای ازش بگیریش؟

شرایط مالی؟ ماها که عروسی کردیم بازم شرایط مالی نداشتیم و‌لی بخدا راسته که میگن بچه برکت و رزق میاره

برای ما که اومد خوبشم اومد

شاااید خدا میخواد با همین بچه درهای خوبی از رحمتش برات باز کنه ولی تو میخوای پس بزنی اونا رو

با عشق و توکل به خالقمون نگهش دار

قطعا پشیمون نمیشی

اما سقط پشیمونت میکنه

چون اولا گناهه

دوما ممکنه عواقب جبران ناپذیری گریبانگیرت بشه

و ...

اگر برهنگی تمدن است،پس حیوانات از همه متمدن ترند! "شهیدمطهری"
2706