2726
عنوان

به نظرتون خدا حاجت آدمد میده ؟ اگه خیلی دعا کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 22 پست

عزیزم دعا کن اگه به صلاحته حاجتت بده من چن سال پیش چیزی از خدا میخواستم هرشب با گریه میخوابیدم و ماه رمضونا تا صب رو سجاده و نماز و دعا که حتما بهم بده اما نشد الان حکمتشو فهمیدم اگه میشد واقعا بدبحت میشدم به خدا ایمان داشته باش و دعا کن بهترینو بهت بده شاید اونی که میخوای به صلاحت نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز های من دخترهای گل من هیچ وقت از درگاه خداوند ناامید نباشید واز رفتن در خونه ائمه واطهار مایوس نشید باور کنید حاجتی داشتم بعد 20سال امسال حاجت روا شدم وتازه فهمیدم که اگه چندین سال پیش خدا حاجت منو میداد اینقدر که الان بهش احتیاج دارم اون موقع نداشتم پس خدا داناست میدونه کی حاجت بده وتواناست چون میتونه که حاجت روا کنه سعی کنید اینو درک کنید وچیزی به زور نخواهید شاید اون چیز با برآورده شدن اون حاجت مشکلاتی برای ما بوجود بیاره همیشه تو گرفتن حاجت بگید خدایا اگه به صلاح هست این حاجت منو برآورده کن طرف به زور عشق ش رو یا بچه از خدا گرفته بعدا گریه کنان بخدا گفته دور ازجون همه شما غلط کردن چون همین عشق وهمین بچه باعث عذاب طرف شده ویا هرچی دیگه پس خدا اگه حاجت میده نعمته اگه نمیده مصلحته 

ویه نمونه بارز به زور وگریه وزاری حاجتی از خدا خواستم همین به زور خواستن باعث شد که یه نفر پلید به اون پول بدست اومده که به برادرم هم رسیده بودبرادر منو بکشه وداغ ش رو رو دلمون بزاره .......

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

عزیزم شاه کلید استجابت دعا خالی کردن دل از هرچه غیر خداست 

تاپیکای آخرم مربوط به دعا هست

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

هی من اگه میدونستم خدا واماما اهله حاجت دادن نیستن وقتمک بیخود تلف نمیکردم . هی نمیدن فقط به ادمهای اشغال میدن هیییی خداا دیگه دوست ندارم اصلا نه خدا ونه اماما رو صدا کنم واقعا از دستشون ناراحتم 

عزیزم شاه کلید استجابت دعا خالی کردن دل از هرچه غیر خداست  تاپیکای آخرم مربوط به دعا هست

ولمون کن انقدر دعا کردیم نشد تو دلمون خدا بود هی .من بخاطرش لز عشقم زدم ولی اون . ببین من همه دنیامو دادم ولی خدا بختمو باز نکرد هییییییییییی