2737
2734

خواهش میکنم  به نظرتون خدا حاجت منو میده ؟

مثلا رفتن نشستن تو امام زاده و دعا کردن تاثیر داره ؟ 

کیا حاجتای خیلی سختی گرفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعا کن اگه به صلاحت باشه انجام میشه

اگه به صلاحت نباشه خدا خودش بدونه انجام نمیشه

ولی دعاهات واسه یکار دیگه ات به دادت میرس

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅
2738
گاهی بله و گاهی خیر  البته به اصرار چیزی از خدا گرفتن عاقبت خوبی نداره  لطفا در دعاهاتون ...

شدیدا موافقم با این نظر 

شاید این جمله ی "اگه ب ضلاحمون باشه" کلیشه ای شده باشه ولی بعدها میفهمی ک چقدر درسته این جمله

برای دعا کردن و حاجت گرفتن از خدا سه مرحله لازمه

۱- حاجات رو به خدا بگی و ازش بخای که اگه به صلاحت بود برآورده کنه

۲- ازش بخای که اگه به صلاحت نیست علتش رو نشونت بده

۳-اگه نمیخاد علتش رو نشونت بده لااقل شوقش رو ازت بگیره و اینقدر مشتاقش نباشی..

بنظر من شما دعا کن ومثبت فکر کن

وبعدش خودت تلاش کن برای رسیدن به خواسته ات 

در حد توانت کاره بندگان خدا رو راه بندازخداهم کار تو رو راه میندازه...

اینکه تلاشهات جواب بده رو بسپار به خدا 

ومن فکر میکنم نیاز نیست هی تکرار کنی یکبار بگی کافیه خدا فراموشکار نیست...

انشالله حتما به حاجتت میرسی

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین همیشه از خدا بخواه چیزیو که میخوای اگر به صلاحته بده اگر نه بهترشو بهت بده که خیر و صلاحت در اون باشه

من خودم یه بار یه چیزیو خیلی از خدا خواستم گفتم حتی اگر به صلاحم نباشه هم میخوامش پای خودم، حاجتمو گرفتم اما جز ناراحتی و پشیمونی چیزی برام نداشت

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706