2410
2553

چون بعضی از دوستان مایل بودن بدونن رفتم ملاقاتی چی شد این تاپیک رو زدم

واسش گل خریدم که عکسشو واستون میذارم، رفتیم دم در بیمارستان مامانش دیدم فقط سلام و علیک و...، چون توccuبود از پشت پنجره باید میدیدیمش، باباش که منو دید به بقیه گفت خب برید بیرون دیگه، بعد به من اشاره داد بیا وایسا پشت پنجره،( چون من دور وایساده بودم)، تموم زمان ملاقاتی هم از جام تکون نخوردم به امید اینکه برگرده منو ببینه که برنگشت، همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خانوادش میدونستن ؟؟ خواب بود ک برنگشت .؟

میدونم که مامانش از رابطه مون خبر داشت،اما به نظرم دیروز باباش هم خبر داشت چون رفتارش خیلی صمیمی بود و اینکه همش تو این فکر بود که بالا سرش  تنها باشم، نه خواب نبود، مورفین بهش زده بودن حالش نرمال نبود

کار خوبی کردی، پدر و مادرش بهش میگن که رفتی، امیدوارم زودتر خوب بشه و دوباره برنامه.هاتون سر بگیره😉

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2714
 چرا بر نگشت؟؟ خب خیت شدی که😓

نه چرا خیت بشم؟ تا رسیدم باباش به برادرش گفت برو گلو بذار روبروش، میدونی که تو ccu کسی گل نمیبره، خودشم حالش خوب نبود نه اینکه دلش نخواد، نه تنها به من نگاه نکرد به خانواده خودشم نگاه نمیکرد، چون گردنش بسته بود و نمیتونست برگرده

2706