2733
2734
عنوان

درد

89 بازدید | 17 پست

پ شدم دردم خیلی شدیده خونریزمم همینطور. شیاف دیکلوفناک گذاشتم اما اصن فایده نداشت. چقدر بدبختی باید بکشم واسه خاطر زن بودن. کلی هم کار دارم ناهارم باید درست کنم خونه هم شده آشغالدونی. کاش یه راهی بود بتونم حداقل پاشم.

نبات بنداز تو چای بخور،کمرتم با یه چادر ببند بلند شو کاراتو انجام بده،وقتی کاراتو انجام بدی خودبخود ...

عقب انداخته بودم فکر می کردم باردارم چند روز به خاطر اون استرس داشتم و درد کشیدم الانم که معلومم شد باردار نیستم یه جور دیگه باید زجر بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه قرص مسکن بندازبالا

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2738

[QUOTE=105553368]گذاشتم اصلا فایده نداره خونریزیم خیلی شدید بود معذرت می خوام طوری که یهو یه عالمه خون ریخت کف حموم د ...[/QUOT

عزیزم من خودمم همینطوری ام فقط گریه میکنم تابرم دکتر

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
2706