2410
2553
اخه چرا ول میکنن فقط زایدن بلدن 🤨

واای اینجوری نگو..من یکی رومیشناسم خیلیییی حساس بود رو بچه هاش..پسرش گم شد یکروز طول کشید پیداش کنن..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واای اینجوری نگو..من یکی رومیشناسم خیلیییی حساس بود رو بچه هاش..پسرش گم شد یکروز طول کشید پیداش کنن. ...

اخه بچه به این کوچکی بانمکی من ۶ ماه دل م حسرت میخورم یه همچین بچه خدا بهم بده 

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
ایشالاه پیدابشه..شما نسبتی دارین؟چطوری گم شده طفل معصوم اخه😣

مثل اینکه با خواهرش تو کوچه بودن که خواهرش میاد خونه میگه پیداش نمیکنم الان دیگه نباید بچه ها تو کوچه فرستاد اون قدیما میشد بچه ها رو تو کوچه فرستاد

2714
چجوری گم‌شده اخه؟

با خواهرش ک 7...8سالش بوده رفتن تو کوچه.خواهره داشته برمیگشته زهراهم پشت سرش.یهو زهرا دور میزنه.20ثانیه نمیکشه ک میفهمن زهرا نیست غیب میشه واقعا.هیچ اثری ازش نیست 

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
بذارین تو پیج شاهین صمدپور ان شالله پیدا میشه

گذاشتن

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
مثل اینکه با خواهرش تو کوچه بودن که خواهرش میاد خونه میگه پیداش نمیکنم الان دیگه نباید بچه ها تو کوچ ...

بله واقعا الان نباید کوچه فرستاد ولی متاسفانه من میبینم خیلی بچه ها تو کوچه ها ول هستن ازصبح تاشب

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اخه بچه به این کوچکی بانمکی من ۶ ماه دل م حسرت میخورم یه همچین بچه خدا بهم بده 

ایشالاه میده عزیزم..برات دعا میکنم.

2706