2410
2553

این عکس هرای دوساله هستش  چندروزه گم شده و کسی ازش خبر نداره پدرش ک ام اس داره این روزا حالش خوب نیست ..حال مادرشم ک مشخصه.فارغ از قضاوت فقط عکسو پخش کنید و کمک کنید پربازدید بشه تا دخترکوچولوی معصوم برگرده به خانواده ش بخاطر خدا ..

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی  عزیزم ان شاالله پیدا بشه.

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2720

عزیزم😭

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2714

بچه ها پست بزارید تا میتونید بزارید پربازدید بشه...این اتفاق برای هر کسی ممکنه پبش بیاد..خودتونو جای خانواده ش بزارید...خدا سر هیچکس نیاره

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
بذارین تو پیج شاهین صمدپور ان شالله پیدا میشه

من اینستا ندارم..

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ایشالاه پیدابشه..شما نسبتی دارین؟چطوری گم شده طفل معصوم اخه😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706