1421
1389

این عکس هرای دوساله هستش  چندروزه گم شده و کسی ازش خبر نداره پدرش ک ام اس داره این روزا حالش خوب نیست ..حال مادرشم ک مشخصه.فارغ از قضاوت فقط عکسو پخش کنید و کمک کنید پربازدید بشه تا دخترکوچولوی معصوم برگرده به خانواده ش بخاطر خدا ..

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡

اخی  عزیزم ان شاالله پیدا بشه.

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390

عزیزم😭

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

بچه ها پست بزارید تا میتونید بزارید پربازدید بشه...این اتفاق برای هر کسی ممکنه پبش بیاد..خودتونو جای خانواده ش بزارید...خدا سر هیچکس نیاره

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
1394
بذارین تو پیج شاهین صمدپور ان شالله پیدا میشه

من اینستا ندارم..

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ایشالاه پیدابشه..شما نسبتی دارین؟چطوری گم شده طفل معصوم اخه😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1396
اخه چرا ول میکنن فقط زایدن بلدن 🤨

واای اینجوری نگو..من یکی رومیشناسم خیلیییی حساس بود رو بچه هاش..پسرش گم شد یکروز طول کشید پیداش کنن..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
واای اینجوری نگو..من یکی رومیشناسم خیلیییی حساس بود رو بچه هاش..پسرش گم شد یکروز طول کشید پیداش کنن. ...

اخه بچه به این کوچکی بانمکی من ۶ ماه دل م حسرت میخورم یه همچین بچه خدا بهم بده 

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
1391