2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خواب میدیدم برام عروسی گرفتن غذا میدن مهمونا اونم قیمه بادمجان

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
2728
البته منم امشب خیلی خواب دیدم اما عهد بستم که خوابامو ب کسی نگم تقریبا همه خوابهام هم ب حقیقت میپی ...

آره میگن نگو

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
داماد و دیدین چون میگن اگه داماد دیده نشه تعبیرش مرگه

نه دوماد نبود

حدیث داریم وقتی خوابی میبینید خودتون به بهترین شکل تعبیرش کنيد انشاءالله که تعبیرش هم خیر ميشه

بله همینطوره

خواب بخاطر فکراشفته هم هست

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

منم یه هفته پیش خواب دیدم یکی ازفامیلامون ک قبلا مرده دوباره دارن خاکش میکنن و وقتی کفن ازروصورتش برداشتن زنده بود و فامیلاهای خودش نبود همه فامیلای ما بودنند و فامیلامون همه لباس عروسی پوشیده بودنند میگفتن جوون بوده بایدبراش برقصیم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

دنیزززززعزیزمواظب باش خوابت خوب نیست

2706