2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواب میدیدم برام عروسی گرفتن غذا میدن مهمونا اونم قیمه بادمجان

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
2731
البته منم امشب خیلی خواب دیدم اما عهد بستم که خوابامو ب کسی نگم تقریبا همه خوابهام هم ب حقیقت میپی ...

آره میگن نگو

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
داماد و دیدین چون میگن اگه داماد دیده نشه تعبیرش مرگه

نه دوماد نبود

2738
حدیث داریم وقتی خوابی میبینید خودتون به بهترین شکل تعبیرش کنيد انشاءالله که تعبیرش هم خیر ميشه

بله همینطوره

خواب بخاطر فکراشفته هم هست

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

منم یه هفته پیش خواب دیدم یکی ازفامیلامون ک قبلا مرده دوباره دارن خاکش میکنن و وقتی کفن ازروصورتش برداشتن زنده بود و فامیلاهای خودش نبود همه فامیلای ما بودنند و فامیلامون همه لباس عروسی پوشیده بودنند میگفتن جوون بوده بایدبراش برقصیم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

دنیزززززعزیزمواظب باش خوابت خوب نیست

2706