2726

یه کلاس آموزشی ثبت نام کردم دسته چک شوهرم پیشم بود دیدم تو کیفم نیست کلا هم از بس فکر بیخوذ تگ سرمه خوابم ریخته بهم گفتم حتما برداشته و وقتی هم قهر کنیم میبره میذاره خونه باباش ودیگه نمیتونم از اونجا بیارم. شوهرمم سرکار بود چند ساعت دیگه از شیفت میاد. پا شدم رفتم خونه هر چی گشتم نبود. زنگش زدم گفتم کجاست واسه کلاسم میخوام بهم گفت جاشو قایمش کرده بوده تو دعوا. برداشتم و اومدم. 

یعنی چرا قایم کرده ازم اون از این اخلاقا نداشت؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین مردا میخوان مارو عصبامی کنن اینجوری ازحرفامون سو استفاده میکنن وگرنه شاید کارش داشته برداشته بعد گذاشته یه وری کلا خوششون میاد مارو عصبانی کنن بعد مسخره

اینقد دوسش دارم که بعضی وقتا یادم میره تون دوسم نداره      
ببین مردا میخوان مارو عصبامی کنن اینجوری ازحرفامون سو استفاده میکنن وگرنه شاید کارش داشته برداشته بع ...

میدونم که هیچ کاری باهاش نداشته ولی از این اخلاقا نداره این چیزاشو ازم قایم کنه بهم اعتماد داشت و در اختیارم میذاشت. امکان داره تو دعوا اینطوری کرده باشه بدون دلیل منطقی فقط از رو عصبانیت؟ 

اره دیگه خوندم  سر اینکه دسته چکشو تو دعوا قایم کرده  میدونی چرا میگم خوشبحالت گلم؟چون م ...

سر این که نیست ما مشکلات دیگه داریم اومده بودم قهر عزیزم بعد یه دفعه به فکرم خورد دسته چکه چرا نیست که حدسم درست بود. 

2706