2703
2553
عنوان

خانما میشه ی لحظه بیاید

227 بازدید | 25 پست

پسرخواهرشوهرم15سالش بیشترنیست خیلی بچس ی11سالی ازمن کوچیکتره این چندوقته من صداش میزنم کاری انجام بده سرشومیندازه اونور حرف میزنه یادیشب دعوت خواهرشوهرم بودیم داشتم حرف میزدم نگام میکردی جوری چندوقته اینطورشده یا گوشی موبایلو نیگرفت سمتم ازم عکس بگیره من میگم ک بچس ولی دلیل این رفتارشونمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
دیگه چیا ازش دیدی؟؟ پسرا توو این سن چشمشون میگرده و ب همه توجه میکنن...چون ب بلوغ میرسن

همینارووالا خاله هاش ک وضعشون ناجورجلوش ولی من پوشیدام فقط روسریمودراوردم یوی دوبارچمیدونم گفتم بچس

همینارووالا خاله هاش ک وضعشون ناجورجلوش ولی من پوشیدام فقط روسریمودراوردم یوی دوبارچمیدونم گفتم بچس

یه مدت سرد باش...مطمعن باش از سرش میفته و شرمنده میشه خودش ...

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍

بعضی ها فکر میکنن چون بچه خواهرشون محرمه پس هرجوری میتونن جلوش بگردن. دختر عمه خودم تو خونشون افتضاح میگردی پیش داداشش. یعنی من که دیدم داشتم شاخ درمیاوردم

2706