2703
2553
عنوان

متخصصای بی بی چک بدویین بیاین😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 89 پست
اهان ممنون عزیزم ان شا الله بارداریتون قطعی باشه😘  من ۱۱ روز دیگه پریودیمه لطفا دعا کن باردار ...

انشاالله شماهم بارداری عزیییزم

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
تبریک میگم...احتنالا  خیلی زیاد مثبته

میترسم هم بخاطرآمپول که زدم هم اینکه میگن بی بی چک مدیکور مثبت کاذب داره

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرتون اعتمادکنم بهش؟؟کاذب نیست؟؟

مثبته عزیزم مبارکت باشه❤

بعد hcg چند روز رابطه داشتی؟دکترتون گفت چ روزایی رابطه داشته باشین؟

بمت گفت از روز آمپول سه شب پشت هم

ای عشق تو را دارمو دارای جهانم❤
2720
مثبته عزیزم مبارکت باشه❤ بعد hcg چند روز رابطه داشتی؟دکترتون گفت چ روزایی رابطه داشته باشین؟ بمت گ ...

فدات بشم مرسی.به من گفت امشب که آمپولو میزنی فرداشب رابطه داشته باش ولی من گوش نکردم آمپولوکه زدم فرداصبش رابطه داشتم.بعدش یک شب درمیون.میگم نکنه مال من کاذبه ؟؟؟میترسم

سلام، تو رو به حضرت زهرا (س) قسم میدم برای منم دعا کن  و برای همه ی منتظرا  اشکام توی چش ...

عزیزدلم.منم همش همین حالوداشتم بخدا😔😔😔الانم خیلی مطمعن نیستم میترسم کاذب باشه.توکلت بخداباشه ویه ختم ۴۰ روزه سوره حشربخون عالیه

2714
مبارکه

ممنون عزیزم.کاذب نیست یعنی؟؟

فدات بشم مرسی.به من گفت امشب که آمپولو میزنی فرداشب رابطه داشته باش ولی من گوش نکردم آمپولوکه زدم فر ...

نه عزیزم کاذب نیست خیالت راحت...چون شما گفتین قبلش زدین و منفی بوده و الان مثبت شده...

من بارداری قبلیم چهارده روز بعد آمپول بی بی زدم و مثبت شد و باردار بودم

برو خوش باش گلم😍

ای عشق تو را دارمو دارای جهانم❤
نه عزیزم کاذب نیست خیالت راحت...چون شما گفتین قبلش زدین و منفی بوده و الان مثبت شده... من بارداری ق ...

مرررسی عزیزدلم.ممنونم

دارم از خوشحالی میمیرم.شوهرموبیدارم کردم میگم پاشوفکرکنم واقعا باباشدی.کاذب نیست ؟؟میترسم بخاطرآمپول ...

ای جان، برو الان آزمایش بده

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
ای جان، برو الان آزمایش بده

آخه جمعست تعطیله همه جا

2706