2726
عنوان

متخصصای بی بی چک بدویین بیاین😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 89 پست
خوشبحالت عزیزم الان داشتم گریه میکردم و دلم نی نی میخواست ولی با دیدن بی بی چکت انقدر خوشحال شدم که ...

انشالله هر چه زودتر دامنت سبز شه عزیزم فقط استرس نداشته باش که این استرس همه چیو خراب میکنه

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این مثبته مبارکه😛

ممنون عزیزم.یعنی کاذب نیست؟؟

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
2728
خانوما ,بعد از اقدام اگر پریود مفصل بشید و ماه بعدش ۱۰ روز تاخیر داشته باشید امکانش هست باردا ...

ماه بعد اقدام نداشته باشید اصلا , فقط همون قبل اخرین پریود باشه

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
منم دلم تیر میکشید ولی اون موقع از داده بودم و میدونستم باردارم. من دوروز مونده به موعدم از دادم و م ...

آهان.منم پس فردابرم آزبدم.من سه روز قبل موعدم منفی بود

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
کاذب نیست مبارکه از اخرین امپولی که زدی پونزده روز بگذره دیگه کاذب نشون نمیده

خداازدهنت بشنوه عزیزم.توکل بخدا

ای جان مثل اولین باره مته بی بی زدم چقدر ذوق کردم مبارکههه 😍😍

دارم از خوشحالی میمیرم.شوهرموبیدارم کردم میگم پاشوفکرکنم واقعا باباشدی.کاذب نیست ؟؟میترسم بخاطرآمپول کاذب باشه

ازمایش که از بی بی زودتر نشون میده. میتونی طاقت بیاری تا یکشنبه؟    من نمیتونم

فردامیرم.طاقت نمیارم😂

من خواهرم با همسرش رابطه داشته بعدش پریود مفصل شده

این ماه رابطه نداشتن (سفر هستن) ولی پریودش عقب افتاده

بعد پریود احتمال بارداری هست?

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2706