2726
عنوان

متخصصای بی بی چک بدویین بیاین😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 89 پست
ان شالله که مثبته . اره بابا خیالت راحت

توکل بخدا.خیلی نگرانم

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس کاذب نمیشه عزیزم.درسته حتمامامانی.بروآزبده مطمعن شو

نمیدونم حدا کنه چند روز دیگه صبر کنم تا بتا بره بالا اینقدر از اون سقط تو هفته شش داشتم ترسیدم که تا قلبش نزنه باور نمیکنم 

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
فدات بشم شمابارداری توروخدا واسم دعاکن خیلی چشم انتظارم

آره باردارم. انشالله که شما هم مامان شدی.درضمن به هیچ علایمی توجه نکنین اولین نشونه بارداری همون قطع عادت ماهانه اس. بعد از اون یواش یواش علایم پیدا میشه. حالا برا بعضیها زودتر میشه که کم پیش میاد قبل از موعد علامت داشته باشی

2728
خوشبحالت عزیزم الان داشتم گریه میکردم و دلم نی نی میخواست ولی با دیدن بی بی چکت انقدر خوشحال شدم که ...

بخداکل شب ازاسترس خوابم نرفت.نمیدونم اینم مطمعن نیستم میگم شاید کاذبه

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
نگران نباش فک کنم اثر امپول ۱۲ ۱۳ روز میره

خداکنه

مامانی انشالله

فدات بشم.انشاالله قسمت خودت

خوشبحالت عزیزم الان داشتم گریه میکردم و دلم نی نی میخواست ولی با دیدن بی بی چکت انقدر خوشحال شدم که ...

فدات بشم .خداانشاالله هرچه زودتر یه نی نی خوشگل وناز بزاره توبغلت.شماهم واسه من دعاکن کاذب نباشه

آره باردارم. انشالله که شما هم مامان شدی.درضمن به هیچ علایمی توجه نکنین اولین نشونه بارداری همون قطع ...

آره عزیزم چندروز نوک سینه هام دردمیکرد.سرگیجه شدیددارم.زیردلمم خیلی تیرمیکشه

نمیدونم حدا کنه چند روز دیگه صبر کنم تا بتا بره بالا اینقدر از اون سقط تو هفته شش داشتم ترسیدم که تا ...

توکل بخدا آره صبرکن تا بتا بره بالا منم تایکشنبه صبرمیکنم بعدآزمیدم

2706