2726
عنوان

متخصصای بی بی چک بدویین بیاین😍😍

903 بازدید | 89 پست

دوستان من امروز یک روز ازوقتم گذشته این عکس بی بی چکمه مثبته؟؟میگم نکنه هنوز تاثیرآمپولهhcg که مثبته.نکنه کاذبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟15گذشته اززدن آمپول

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبارکه عزیزم

به نظرتون اعتمادکنم بهش؟؟کاذب نیست؟؟

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
ماله منم سه روزه میزنم بی بی همین شکلی میشه

شماهم آمپول زدی؟؟

مبارکه عزیزم. برو از بده مطمئن بشی

فدات بشم شمابارداری توروخدا واسم دعاکن خیلی چشم انتظارم

من دو روز لک دیدم بعد کاملا قطع شد بی بی زدم اینجوری شد، حالم حوب نیست سردرد زیاد دارم ولی اصلا سینهام دردناک نشده برای همین میگم شاید نباشه اصولا اولین علامت بارداری تورم سینها و دردناک شدنشونه

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
من دو روز لک دیدم بعد کاملا قطع شد بی بی زدم اینجوری شد، حالم حوب نیست سردرد زیاد دارم ولی اصلا سینه ...

کلا میگن به علائم زیادتوجه نکنید اصلا دقیق نیستن.منم چندروزه دردسینه داشتم ولی خب الان دوروزه ندارم درد فقط سرگیجه دارم

نه عزیزم من هیچ داروی مصرف نکردم اردیبهشت سقط داشتم 

پس کاذب نمیشه عزیزم.درسته حتمامامانی.بروآزبده مطمعن شو

2706