2726
عنوان

تعیین جنسیت نوزاد

220 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها راه خونگی و راحت برای فهمیدن تعیین جنسیت نی نی سراغ دارید خیلی کنجکاوم از اول حسم این بود ک بچم پسره ولی دخترم بشدت دوسدارم وعاشقشم ولی از زمانی ک فهمیدم باردار اصلا حس نکردم دختر دارم در حالی ک قبلش از عشق دختر ضعف میرفتم داخل چشم راستم علامت وی و تهوع صبحگاهی ندارم فقط فقط سیر سیرم میلم ب هیچی بخصوص غذا نمیکشه هفته چهارمو تموم کردم  ودر کل یه وقتایی هم تنگی نفس و گر گرفتگی دارم خیلی ام تنبل شدم تست بوعلی سینارم ک انجام دادم پسر نشون داد شما چه روش های دیگه بلدید و درصد احتمالی درست بودنش بیشتره

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از همینجا بهت میگم الکیه فقط سونو 😁

خخخخ کو تا سونو هفته ۱۷ باید رفت سونو من ک تازه هفته ۴ تموم کردم باید ۱۳ هفته منتظر بمونم بسی سخت است تحمل این زمان برای یه منتظر

2728
یعنی از رگ چشم تا جوش شیرینو امتحان کردم الکیه😂😂😂

سوزنو امتحان نکردی روش بوعلی سینا بزن اینترنت میاره سوزنو نخ میکنی میگیری رو نبضت حرکتش تعیین کننده جنسیته میکن

منم بر عکس زمانی که دخترمو باردار بودم تهوع شبگاهی اصلا نداشتم فقط معدم بعد از 8 ماه اذیتم می کرد ب ...

شما خودت اولش حست بهت نگفت چیه بچت 

شما خودت اولش حست بهت نگفت چیه بچت 

حس می کردم پسره..البته جنسیت زیاد به علائم ربطی نداره

ولی من خودم دوتا دختر بدنیا آوردم این یکی کاملا متفاوت بود ویارم ازین لحاظ حدسم میگف پسره

⚘خدایا شکرت❣
2706