2737
2734
عنوان

در شرایط من بودین جدا میشدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 132 پست
تو باید جوری رفتار کنی بقیه بهت احترام بذارن و اون احترام بقیه و رو تو ببینه بی ارزش شدی براش به نظر ...

عزیزم وقتی حرف نزنم یا سنگین باشم یا دلخور و ...نمیاد نازکشی کنه یا معذرت بخواد و از دلم دربیاره بیشتر و بیشتر داد میزنه فکر کن میاد حمله میکنه بهم زوری بهم میگه باید بخندی و ...تحمل نداره سرسنگین بشم شدید عوا میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم وقتی حرف نزنم یا سنگین باشم یا دلخور و ...نمیاد نازکشی کنه یا معذرت بخواد و از دلم دربیاره بیش ...

عزیزم سر سنگین باش نباید منتظر باشی اون بیاد بگه چته نازتو بکشه فقط برا اینکه تغییر رفتار بدی وقتی اومد گفت باید بزور بخندی تو بخند ولی باز برو تو خودت اگه باز فحاشی کرد حرف زد بگو مگه من باهات کاری دارم سوالی داری بپرس من جوابتو میدم لطفا با من کاری نداشته باش بذار تو حال خودم باشم اصلا رفتارم به خاطر تو نیست به خاطر کسی نیست تغییر رفتار مهمه خیلی مهمه

2728

ببين يه ذره خودتو بزن به بى رحمى،،،بچتو بده بهش،وسايلتو جمع كن برو خونه بابات...بگو اين بچت اينم زندگى گندى كه برام ساختى

نترس به اين راحتى طلاق نميده حساب كار مياد دستش و به غلط كردم ميوفته

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
هی میگه برو خ ونه پدرت چرا موندی ماهانه ۱ ملیون خرج خوراکته 

وای بزن تو سرش بگو خودت مخنتی به من میگی ج نده من خودم جدا شدم ولی اگر اینجوری بود باهام فحش میداد در این حد اول پدرشو در میاوردم 

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
عزیزم وقتی حرف نزنم یا سنگین باشم یا دلخور و ...نمیاد نازکشی کنه یا معذرت بخواد و از دلم دربیاره بیش ...

چه باحال میگه باید بخندی. این خوبه که 

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
2738