2733
2734
عنوان

در شرایط من بودین جدا میشدین؟

1382 بازدید | 132 پست

فهمیدم که از اول من عاشق شوهرم بودم اون نه بی تفاوت بود

بی نهایت عصبی سر همه چیز سریع عصبی و داد و بیداد

بدترین فحش ها رو میده 

به من میگه دختر خیابانی بودی

لات و ج ن ده و ...لاشی

خسیس راضی نیست یه ۵ هزار بهم بده اگه بده جونش درمیاد و ناراحت که پولو هدر داده

فقط به خاطر س ک س باهامه

اگه روزی س ک س نکنمو خدایی نکرده مریض بشم حتما ولم میکنه چون موقع پریودی به شوخی میگه برو خونه مادرت بخور چرا خرجتو بدم

موقع زایمان همش دعوا میکرد باهام چون ۱ ماه نمیتونست ازم استفاده کنه

در ضمن نیاز جنسیش زیاد نیست فقط میخواد تا میتونه ازم کار بکشه

تا اخر عمرم بهم طلا و ...نمیخره در حد فقط خوراک خونه وسایل میخره

در هر دعوا میگه وسایلاتو جمع جمع کن برو چرا موندی من بیخودی خرجتو میدم

یه بچه ۲۰ ماهه دارم

از نظر عاطفی مالی جنسی روحی ارضا نمیشم باهاش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بودم طلاق مى گرفتم😑

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2731
2738

ببخشید ولی واقعا شما تحمل میکنید با این وضع؟؟دوربین مخفیه؟؟سرکاریه؟؟؟

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

وقتی اینجوری بود چرا بچه دار شدی .من جای تو بودم عمرااااااااا زندگی میکردم باهاش بازم با یه بچه جدا شی خیلی بهتره .حواستو جمه کن

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2706