2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان تاپیک زدی

فردا بی بی چک بزن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

اون بدن جون نداره دیگه...اون همه پدرت دراومد یکی زاییدی. ..الان باید به این اون شیر بدی...یکی دیگه دوباره ..خیلی سخته...کاش بیشتر مواظب بودی

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

منم مثل شما سه تا ناخواسته باردارشدم.ولی چی میشه کرد..باید ازاول مراقب میبندیم. .مال من فاصله سنی شون 2ساله..

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
اون بدن جون نداره دیگه...اون همه پدرت دراومد یکی زاییدی. ..الان باید به این اون شیر بدی...یکی دیگه د ...

وای من خیلی مواظب بودم کاملا جلوگیری داشتم.واقعا دیگه جون ندارم سونوگرافی و ازمایش و دکتر و و و

2706