2726

بعد طرف متوجه نشه و بره شما دستتون تو هوا بمونه؟ 

از حس اون لحظتون بگین😩😩

من رفته بودم یه عروسی رفتم به عروس دست بدم عروس متوجه نشد رفت از کنارم دستم تو هوا موند فکر کنم تو فیلمشون هم هست چون عروس اومده بود رو میز ما برای خوشامد گویی 

خدایا یهو باز یادم اومد دوس دارم رگمو بزنم از خجالت و اون حس بد😥😥

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بله امروز داییمو تو رستوران دیدم دست ک هیچی تازه خواستم بغلش کنم ندید 

رید بهم 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا خفت نکنه دختر...😂🤣

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

برا منم يه بار اينطور شد،اونم چند سال قبل الان ديگه بخاطرش عذاب نميكشم🤣زمان حلالِ مشكلاته

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
بله امروز داییمو تو رستوران دیدم دست ک هیچی تازه خواستم بغلش کنم ندید  رید بهم

وای🤣🤣

زنداییم عادت داره دوتا بوس میکنه ادمو منم سه تایی بوس میکنم همیشه سر اونم ضایع میشدم الان ثابت میمونم اون هرچقد دوس داره بوس کنه

رسوامون کردن ضایع های عالم شدیم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
وای🤣🤣 زنداییم عادت داره دوتا بوس میکنه ادمو منم سه تایی بوس میکنم همیشه سر اونم ضایع میشدم الان ث ...

اره امروز خیلی ضایع شدم شوهر خالم گف سلام دستمو بردم جلو بعد گفتم دست بده باهام😑

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2706