2703
2553
عنوان

اینده ی بچه هاتون

141 بازدید | 6 پست

همه ی تصوری از اینده ی بچه هامون داریم و به جز اون دوست داریم اینده ای که در ذهنمون هست رو داشته باشن اول اینکه در تصورتون چه اینده ای دارن دوم اینکه اگر دختر دارین به نظرتون اینده اش تو چی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منکه خودش آینده خودشو اعلام کرده....

فسقلی ۸ سالشه همیشه دقیقاااا همین جملاتو بزبون میاره :

درسشو عالی بخونه بزرگ بشه همیشه برنده وموفق باشه، دکتر بشه، بیشتر ازپدرش پولدار بشه ودر آخر بره پیش داییش آلمان زندگی کنه  

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2720

دختر دارم کمکش میکنم اول از همه انسان باشه بره دنبال چیزی که دوست داره سعی میکنم به سمت کارای بیهوده نره 

برام مهمه شغل و خونه داشته باشه 

چشمش به این نباشه که یه پسر باید بیاد بگیرش تا احساس خوشبختی کنه و به آرزوهاش برسه 

بهش میفهمونم از یه پسر جیزی کم نداره 

تو سرش نمیزنم بگه نکن آبرومون رفت 

اینجوری نکن فلان میشه بهمان میشه 

هر چه دلم خواست نه آن میشود 

هرچه خدا خواست همان میشود

مامانم میگه سه تا پسرخاله هاش که برادر بودن تو بچگی ازشون پرسیده بودن میخوای درآینده چی بشی یکیش گفته شتر یکی هم گفته خر کوچیکی گفته خلبان

الان اون شتره رئیس بخش سوختگی بیمارستانه 

اون خره هم مهندسه ساختمانه و حق امضا داره

خلبانه نه درسی خونده نه کاری داره😁😁😁😁

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

من خودم پا فشاریم بر اینکه تک بعدی نباشه و در همه ابعاد تلاش کنه اولا زبانش باید عالیه باشه به هنرش و درسش توجه کنه به ورزشش و در اخر اینده ای که تو ذهنمه اینکه ی دختر مستقل و فعاله البته با شناختی که ازش دارم نمی تونه خوب از زندگیش لذت ببره