2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اوکی.اگه زودتر میفهمیدم بریچه این کارارو زودتر انجام میدادم.والا تاهفته۳۷ ام طبیعی زایمانمو زده بودن

منم فکر میکردم طبیعیہ میخواستم برم خصوصی ولی دکتر گفت سزارینہ رفتم نیمہ خصوصی ھزینہ ش شد ۳/۵ ولی خصوصی میشد ۶/۵ الی ۷

منم فکر میکردم طبیعیہ میخواستم برم خصوصی ولی دکتر گفت سزارینہ رفتم نیمہ خصوصی ھزینہ ش شد ۳/۵ ولی خصو ...

هزینه ها خیلی بالاس.و برعکس همیشه ک پول تو دستمون بود الان اونجور نیست فقط یه سکه داریم.موندم چیکار کنم 😢😔😔😔میترسم کم بیاریم 

راحت بود؟دردو .... نداشتید؟بخیه هاتون تاچند روز خوب شد

یک شب بستری همون‌توی اتاق عمل خودشون شکم بند رو بستن یعنی وقتی اومدم توی بخش دیدم شکم بند دور شکممه😶😶😶😅😅😅😅

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2738
هزینه ها خیلی بالاس.و برعکس همیشه ک پول تو دستمون بود الان اونجور نیست فقط یه سکه داریم.موندم چیکار ...

خدا بزرگہ انشااللہ کم نیارین ولی بازم زنگ بزن بپرس خیالت راحت بشہ

عوارضی نداره من خیلی راجع بهش تحقیق کردم خیلی خوبه و آدم راحته 

چرا عزیزم‌وارد شیر مادر میشه دکتر من‌اجازه نداد. اگه کسی میخواد شیر بده پمپ‌نذاره بهتره چون مسکنش خیلی قویه .‌فکر کن وقتی ترخیص میشی فقط میتونس استامینوفن ۵۰۰ بخوری بعد پمپ درد !!!!

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
نمیخای بری دولتی؟

اخه دولتی خیلی راجبش بد گفتن هم این هست همم اینک میخوام قبل مهر بدنیابیاد نمیدونم وقت بهم میدن یانه!؟امروز فهمیدم ک بچه چرخیده!وگرنه زودتر کاری میکردم.کلا ۲روز وقت دارم نمیدونم چیکار کنم.شما دولتی بودی؟

2706