2726
راحت بود؟دردو .... نداشتید؟بخیه هاتون تاچند روز خوب شد

بخیه من جذبی بود

پمپ درد داشتم هیچی از زاییدن نفهمیدم 😋

بیمارستان خصوصی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ک خیلی راحت بودم ..سه تا سزارین شدم ..بعد اتاق ریکاوری یکم دردام شروع شد..بهم شیاف میدادن دردام ک ...

چقددلگرمی دادی.والا اینقد از سز بد گفتن ترسیدم.یکشنبه هم عمل دارم

پمپ درد چی هست؟

شبیه سرم به دست وصل میشه

مسکن تزریق میشه به بدن

من ۳ ساعت داشتم 

خودم کارامو میکردم 

فرداش خودم بچمو بغل کردم اومدم خونه

می نشستم راه میرفتم  شیر میدادم

هیچ کی باورش نمیشد انقد راحت زاییدم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
چقددلگرمی دادی.والا اینقد از سز بد گفتن ترسیدم.یکشنبه هم عمل دارم

سز سخت نیس 

کدوم شھری ؟ من بیمہ تکمیلی داشتم  فقط چون خودم اتاق خصوصی خواستم شبی  فکرکنم ۲۰۰بخاطر اتاق ...

اصفهانم.تکمیلیم نیسم😟میترسم هزینش زیاد شه از طرفیم راجب دولتیا حیلی بد میگن

بیحس بودی یا بیهوش؟؟؟

بی حسی

خودم خواستم

دخترمو ببینم  صدای گریه شو بشنوم....

ببوسمش....

پمپ درد خوبه ؟منم به دکترم گفتم قبول کرده دوستم میگه عوارض داره 

عوارضی نداره

من خیلی راجع بهش تحقیق کردم

خیلی خوبه و آدم راحته 

2706