1464
1459

24 ساعت بعد اگه مشکل نداشته باشی ترخیص. دکتر من گفت تا دو ماه نبند که رحم ب حالت طبیعیش بزگرده

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475

من چهارده سال پیش سزارین داشتم. اون موقع هر وقت دستشویی میرفتی بعدش مرخص میکردن. من یه شب بیمارستان خوابیدم.

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
1449

من ک خیلی راحت بودم ..سه تا سزارین شدم ..بعد اتاق ریکاوری یکم دردام شروع شد..بهم شیاف میدادن دردام کم می شد..بخیه هم ک خودم خونه کشیدم راحت بود

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

صبح بستری

۱۱ زایمان پمپ دردم داشتم

۱ شب سوند رو کشیدن رفتم  دستشویی

بعدش چای عسل خوردم

۵ صبح صبحانه

۱۳ ظهر ترخیص بچه  بغل منزل

دو روز بعد بستم البته دکترم خودش گفت ببند

احازه پزشک مهمه 

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1474
راحت بود؟دردو .... نداشتید؟بخیه هاتون تاچند روز خوب شد

بخیه من جذبی بود

پمپ درد داشتم هیچی از زاییدن نفهمیدم 😋

بیمارستان خصوصی

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1457