1464
1411

24 ساعت بعد اگه مشکل نداشته باشی ترخیص. دکتر من گفت تا دو ماه نبند که رحم ب حالت طبیعیش بزگرده

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1475

من چهارده سال پیش سزارین داشتم. اون موقع هر وقت دستشویی میرفتی بعدش مرخص میکردن. من یه شب بیمارستان خوابیدم.

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
1444

من ک خیلی راحت بودم ..سه تا سزارین شدم ..بعد اتاق ریکاوری یکم دردام شروع شد..بهم شیاف میدادن دردام کم می شد..بخیه هم ک خودم خونه کشیدم راحت بود

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

صبح بستری

۱۱ زایمان پمپ دردم داشتم

۱ شب سوند رو کشیدن رفتم  دستشویی

بعدش چای عسل خوردم

۵ صبح صبحانه

۱۳ ظهر ترخیص بچه  بغل منزل

دو روز بعد بستم البته دکترم خودش گفت ببند

احازه پزشک مهمه 

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1474
راحت بود؟دردو .... نداشتید؟بخیه هاتون تاچند روز خوب شد

بخیه من جذبی بود

پمپ درد داشتم هیچی از زاییدن نفهمیدم 😋

بیمارستان خصوصی

«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1457